Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Hejka 

Elroy pytanie mam odnośnie poczty piwo.org czy zostały dokonane jakieś zmiany ponieważ nie można wejść na stronę?

mam takie info:

 

Nie można bezpiecznie nawiązać połączenia z tą stroną

Przyczyną może być to, że ta witryna używa nieaktualnych lub niebezpiecznych ustawień zabezpieczeń protokołu TLS. Jeśli ta sytuacja będzie się powtarzać, spróbuj skontaktować się z właścicielem tej witryny internetowej.

Sugerowane rozwiązanie:

Pzdr

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, tamtomasz napisał:

Chyba wkradł się chochlik w opisie działu "Komputery, Internet", który jest następujący:

 

Jestem niemal pewien, że powinno być "warzelniano-informatyczne" ?

Rzeczywiście lepiej brzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, x1d napisał:

Mi z kolei od pewnego czasu na ffoxie androidowym zawiesza jakiś skrypt przy ładowaniu "całej aktywności". Po przerwaniu (chyba) wszystko działa, ale samo ładowanie trwa dość długo przez to. Screen z komunikatem poniżej.

 

To cięższa sprawa. Ciężko powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Muszę zduplikować przypadłość. Telefon ma na tyle mocy? Forum nie jest zbyt lekkie jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 10:49, elroy napisał:

 

To cięższa sprawa. Ciężko powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Muszę zduplikować przypadłość. Telefon ma na tyle mocy? Forum nie jest zbyt lekkie jednak.

Telefon to w miarę nowy samsung, powinien chyba mieć... Dzisiaj np problem zniknął, ładuje się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.