Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, elroy napisał:

Niee, to automat importujący wpisy po RSS z zewnętrznych serwisów. Coś się najwyraźniej skumulowało.

Ja bym wnioskował o usunięcie tego bloga w ogóle z importów.

I tego zalewu ich postów również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkąd pojawiły sie zmiany, wpisy dużo dłużej sie "Zapisują".dotyczy to zarówno wiadomosci, jak i samych postów.

Po wcisniciu przycisku "Dodaj odpowiedz" przycisk robi sie szary a nanim pojawia sie napis "Zapisywanie" i to zapisywanie trwa i trwa. I nie zalezy to od aktualnego stanu łacza, czy wysyłanych załaczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę co i jak. Zapewne zależy to od obciążenia serwera lub też innych czynników. Jeżeli ktoś ma podobnie, to proszę o info.

 

edit:

 

@Kaniutek poklikaj trochę w https://www.piwo.org/forums/topic/270-wątek-testowy/ i daj znać czy coś lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś się chyba popsuło z aktywnością (https://www.piwo.org/discover/). Nie pokazują się odpowiedzi do tematów. W zasadzie widać tylko reakcje. Mam kanał z najnowszymi wpisami z 3 ostatnich dni (https://www.piwo.org/discover/17/) i dziś cisza, a przecież ludzie piszą.

aktywnosc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Klikając na nieprzeczytaną zawartość nie pokazuje żadnych nowych wpisów, a jak przeglądam bezpośrednio tematy to nowe nieprzeczytane wpisy są. Sprawdzone na dwóch komputerach - win 7 i FF

Edytowane przez Mibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, od wczoraj jak wchodzę w nieprzeczytaną zawartość to nie zmienia się widok z rozszerzonego na kompaktowy. Akurat używałem tego drugiego co by widzieć więcej treści. Można rzucić okiem czy coś się nie rozjechało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nike21 napisał:

Hej, od wczoraj jak wchodzę w nieprzeczytaną zawartość to nie zmienia się widok z rozszerzonego na kompaktowy. Akurat używałem tego drugiego co by widzieć więcej treści. Można rzucić okiem czy coś się nie rozjechało?

A już myślałem że wczoraj po pijaku coś w swoim kompie poryłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.