Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały, ale irytujący problem. Nie działa mi ten oto przycisk zaznaczony na czerwono, przez co nie mogę się zalogować itp.

post-15266-0-62026800-1504123435_thumb.jpg

 

Telefon Samsung S3 mini (mam od niedawna, może czegoś nie ogarniam), android 4,2,2 sieć plus, internet z pakietu, przeglądarka standardowa z telefonu i próbowałem też w Operze. Dodam, że problem jest już od ponad tygodnia a nie od ostatnich zmian na forum (w ogóle były te zmiany?). Próbowałem na innym telefonie (samsung i9000) z internetem z wifi i jest ok, też na zwykłej przeglądarce. Na pewno nie jest to martwy punkt wyświetlacza. Kliknięcie w przycisk ,,pełna wersja serwisu'' nic nie zmienia (na operze też).

 

Coś poradzicie? Miał ktoś podobnie? Jest sens próbować pobierać inne przeglądarki?

Edytowane przez darinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie walcz z tym, bo skin forum w obecnej formie jest przestarzały. Pracuję nad zmianą wersji, ale niestety z tydzień jeszcze zejdzie.  Wejdź np na https://invisioncommunity.com/forums/i sprawdź, czy Twój telefon daje w tym temacie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/POL_Chorzów_COA.svg/745px-POL_Chorzów_COA.svg.png

Ciekawe bo teraz normalnie importuje grafikę z linku i nie wiem czy jest to spowodowane tym, że już zmieniłem avatara, czy jakimś bliżej nieokreślonym błędem przy pierwszej próbie zmiany od czasu rejestracji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiem czy tylko na moim telefonie tak jest, ale nie są poprawnie wyświetlane linki np w rozdziale giełda. Problem dotyczy aplikacji tapatalk. Po kliknięciu w link z ogłoszenia otwiera całkiem inną stronę. Przykładowo w tym ogłoszeniu klikam w "zobacz ogłoszenie" i otwiera całkiem inną stronę. W ogłoszeniu też nie wyświetlają mi się zdjęcia. I nie wiem czy jest to po prostu kwestia ustawień. Dzięki za odpowiedź ;)d8010070daffa3f7ee6320a815d4c645.jpg07fe0073727f57c820a2a61028ec91e4.jpg659881913eda50a60cb8ea277b26a1e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety mega nieprzyjemna cecha Tapatalka, który na forach nie widzi nic innego, niż standardowa zawartość. Wszystkie dodatki są ignorowane, albo źle wyświetlane.

Marna na to jest rada :/ 

 

ps: próbowałeś używać nowej wersji forum bezpośrednio z przeglądarki mobilnej? Styl jest już w RWD napisany i całkiem przyjemnie się używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety mega nieprzyjemna cecha Tapatalka, który na forach nie widzi nic innego, niż standardowa zawartość. Wszystkie dodatki są ignorowane, albo źle wyświetlane.
Marna na to jest rada  
 
ps: próbowałeś używać nowej wersji forum bezpośrednio z przeglądarki mobilnej? Styl jest już w RWD napisany i całkiem przyjemnie się używa.
Z przeglądarki wszystko jest w porządku:) Ja myślałem że to tylko u mnie taki problem występuje. Dzięki Za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elroy pewnie to niewłaściwy wątek ale ... Niebo Panie kawał dobrej roboty. Forum zyskało całkiem nowy poziom używalności, no i "wieje zachodem".

 

Świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Rosiak dzięki za podesłanie maila. Generalnie to nie jest powiadomienie z forum, tylko zbiorcze z tapatalka. On linkuje jeszcze do starego systemu odnośników, stąd błąd. Poczytam, czy jest na to jakieś rozwiązanie. (w panelu Tapatalk niestety nie ma nic na ten temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Linki są do poprawienia ręcznego, nie da się ich naprawić automatycznie. Można awaryjnie posłużyć się wyszukiwarką,  większość tematów udaje się odnaleźć. Niestety na razie musi to poczekać, bo jest kilka pilniejszych spraw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wtyczka do parsowania zawartości pliku xml z Beersmitha niestety powoduje problemy. Jestem w trakcie rozwiązywania tego problemu, ale do czasu naprawy została ta funkcjonalność wyłączona. Oczywiście nic nie przepadnie, proszę nie edytować zawartości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ustawienia konta -> Sygnatura
Podczas edycji znikają zarówno widoczne w sygnaturze hiperłącza, jak i opcja dodawania hiperłączy z paska edycji .

Windows 7 Profesional, Firefox Quantum 57.0.1 (64 bity)

 

edit: już w porządku wszystko

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.