Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam natomiast problem przy pisaniu postów, chodzi o to że po kilku linijkach tekstu oddzielonych enterem, gdy kasuje coś jakąś pomyłkę (backspacem) przerzuca mi kursor o linijkę, dwie, a czasem na początek odpowiedzi, i jak chce coś napisać to wpisuje już to gdzie indziej niż miałem...? Wrzucić screeny bo nie wiem czy zrozumiale się wypowiedziałem, głównie mi się to dzieje w moich zapiskach i nie wiem o co chodzi już setki razy sprawdzałem czy mam coś poprzestawiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to znamy mi problem (najczęściej zauważalny w Chrome), przy następnej aktualizacji zostanie to naprawione.

 

edit: gwoli ścisłości - błąd ten jest już poprawiony przez producenta, ale czekam z aktualizacjami do pojawienia się najnowszej wersji systemu, która zapowiedziana jest w okolicach wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisek Jake amerykańców ;) A jak to na Twoich forach wygląda ?

 

Żeby nie było mało merytorycznie. Funkcja date w php w zależności od ustawień locale serwera tak zwraca miesiące. Można to oczywiście szlifować, odmieniać itp, ale od 5 lat to pierwsze zgłoszenie i niestety nie będę się tym zajmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisek Jake amerykańców ;) A jak to na Twoich forach wygląda ?

 

Żeby nie było mało merytorycznie. Funkcja date w php w zależności od ustawień locale serwera tak zwraca miesiące. Można to oczywiście szlifować, odmieniać itp, ale od 5 lat to pierwsze zgłoszenie i niestety nie będę się tym zajmował

Żaden spisek. To tak samo jakby napisać "Konkurs piwo domowe" zamiast "Konkurs piw domowych". Funkcja funkcją, ale nie z samych funkcji php się składa.

Na moich stronach oczywiście jest wszystko poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie błąd, ale ciekawostka - kiedyś już u kogoś też to widziałem. Dzisiaj ponownie u Gosia. Po wejściu na profil i zjechaniu na dół strony w tle, w lewym górnym rogu pokazuje się ślicza buzia - o ile dobrze pamiętam jest to jej poprzedni awatar. W załączeniu Print Screen'y

post-5473-0-73414700-1365967820_thumb.jpg

post-5473-0-64107900-1365967825_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe :)

Wydaje mi się, że użytkownik dodał sobie tło profilu ale, że było to małe zdjęcie i bez ustawionego powtarzania, to było widoczne tylko w jednym miejscu.

Ale nie wykluczone, że jest to jakiś błąd wynikający z integracji konta facebook-piwo.org

 

Na ten moment usunąłem indywidualne dostosowanie profilu i sprawdzę zakładanie konta przez w/w portal. Jeżeli ktoś jeszcze spotka taki przypadek, to proszę o informację.

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio coś dziwnie mi się wyświetla strona "Nowa zawartość" Otóż gdy wejdę w "Nowa zawartość" i zaczynam przeglądać posty przez kliknięcie w kropkę lub gwiazdkę przy poście oznaczającą nie przeczytane posty, to po przejrzeniu jakiegoś tematu znów wybieram przycisk "Nowa zawartość" i tematy które przejrzałem nie znikają z listy, a tylko giną przy nich kropki lub gwiazdki robią się szare. Sprawdziłem to na Firefoxie Internet Explorerze i w telefonie w którym otwieram strony w oryginalnym wyglądzie i wszędzie występuję ten sam błąd. Wcześniej tak nie było. Nie wiecie o co chodzi? Wrzucam fotkę listy "Nowa zawartość" z przejrzanymi postami.

post-3839-0-52801000-1366920800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wpisywaniu nowych postów, a także edytowaniu już istniejących nie działa klawisz "enter". Kiepsko wygląda tekst pisany ciurkiem... Sprawdzałem na wordzie - klawisz działa prawidłowo, tylko na forum nawala. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wpisywaniu nowych postów, a także edytowaniu już istniejących nie działa klawisz "enter". Kiepsko wygląda tekst pisany ciurkiem... Sprawdzałem na wordzie - klawisz działa prawidłowo, tylko na forum nawala. Proszę o pomoc.

 

właśnie sprawdziłem i mi działa ? chyba, że nie skumałem o co Ci chodzi?

 

edit: dla potwierdzenia?

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś kliknąłem i zniknęły mi awatary użytkowników, a nie ukrywam, przywiązałem się do nich. ;)

Jeśli ktoś wie jak to przywrócić będę wdzięczny.

Edytka: Mój też poszedł się gwizdać

Edytowane przez Krzysztoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś kliknąłem i zniknęły mi awatary użytkowników, a nie ukrywam, przywiązałem się do nich. ;)

Jeśli ktoś wie jak to przywrócić będę wdzięczny.

Edytka: Mój też poszedł się gwizdać

 

Używasz adblocka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.