Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo zaskoczyły mnie Wasze życzenia - za które serdecznie dziękuję :) ponieważ od zawsze urodziny obchodzę 13 października, czyli jutro :)

 

Okazało się, że wpisałem kiedyś błędnie datę w profilu...

 

No, ale w ten sposób mam w Waszym miłym towarzystwie niejako urodziny 2-dniowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Bardzo zaskoczyły mnie Wasze życzenia - za które serdecznie dziękuję :) ponieważ od zawsze urodziny obchodzę 13 października, czyli jutro ;)

nie ma sprawy :)

idę do piwnicy po drugą butelkę wina na jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc wczoraj pod forum piwo.org informacje o urodzinach Zdroja (niech żyje nam!) usiłowałem mu zaśpiewać "Happy birthday to you". Okazało się, że nie tylko fałszując, ale i nieco przedwcześnie:)

 

P.S. w tym urodzinowym zamieszaniu "tknęło" mnie by zajrzeć w tym wątku w okolice 5-6 września.

Znalazłem wiele miłych słów, za które dopiero dzisiaj dziękuję! Dziękuję i przepraszam!

Mnie też program postarzał o jeden dzień ( co przy prawie 22000 dniach przeżytych nie ma większego znaczenia), ale oznacza to, że Zdrój nie pomylił daty swoich urodzin przy wpisie do profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.