Skocz do zawartości

Aukcje piwo.org // homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Tomek' date=' komu sprzedałeś sklep ;-)?[/quote']

Normalnie to bym powiedział, ale wypiłem właśnie pierwsze własne domowe wino i czuję się dziwnie ;) Nie mogłem znaleźć "ŹI" na klawiaturze :)

To nie powiadaj a napisz i będzie wszystko wiadomo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma co teraz gadać, wszystko się okaże w odpowiednim momencie.

Swoją drogą, to zrobiłem wino wedle receptury Kopyra. Bo jak się doszukałem na jednym forum, to kolega Tomek miał z tym dość duże doświadczenia. Nawet go tam nieraz cytują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są po prostu włączone wszystkie dotychczasowe produkty. Podczas próby realizacji pojawi się odpowiedni komunikat. Aczkolwiek data 2012 jest prawdziwa.

ale jak rozumiem, nadal można kupować póki jest i wszystko będzie realizowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że nie zniknie impreza z kalendarza.

Mam tu na myśli zloty użytkowników piwo.org, które były organizawane przez Tomka.

Edytowane przez newark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie' date=' są po prostu włączone wszystkie dotychczasowe produkty. Podczas próby realizacji pojawi się odpowiedni komunikat. Aczkolwiek data 2012 jest prawdziwa.[/quote']

ale jak rozumiem, nadal można kupować póki jest i wszystko będzie realizowane?

Przeczytaj jeszcze raz post Tomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie' date=' są po prostu włączone wszystkie dotychczasowe produkty. Podczas próby realizacji pojawi się odpowiedni komunikat. Aczkolwiek data 2012 jest prawdziwa.[/quote']

ale jak rozumiem' date=' nadal można kupować póki jest i wszystko będzie realizowane?[/quote']

Przeczytaj jeszcze raz post Tomka

:P

z postu nie wynika to wprost - trzeba sobie wejść do sklepu i spróbować zlecić realizację zamówienia, żeby dowiedzieć się, że "Sklep w trakcie prac technicznych - zamowienia nie beda realizowane!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że fakt o zmianie właściciela jest już znany i proces migracji został praktycznie zakończony, raz jeszcze chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim Klientom (i nie będzie przesadą, jak powiem, że było wspaniale z wami współpracować), dostawcom i współpracownikom.

 

Dorocie (tak! :smilies: ) życzę wiele sukcesów w branży piwowarskiej i satysfakcji z tego wcale nie łatwego zajęcia :beer: Nowe dane kontaktowe znajdziecie tutaj http://www.homebrewing.pl/kontakt-i-1.html

 

O czasie startu sklepu Dori będzie informowała niebawem :)

 

ps: Kilka stron (jak logowanie, rejestracja) jeszcze na HB nie wyświetla się prawidłowo, lub pewnych elementów może brakować. Pracujemy wspólnie cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki elroy za fachową obsługę i doradztwo. Życzę dalszych sukcesów.

 

A co do nowego właściciela to ciekawy jestem dalszych szczegółów (siedziba? odbiór osobisty?). Czekam na ogłoszenia z niecierpliwością ;) Dori życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się ujawnić :)

To była szybka decyzja o przejęciu sklepu i mam nadzieję, że właściwa. Już załatwiliśmy większość formalności, teraz trzeba to jakoś ogarnąć :) Na razie wspólnie z Tomkiem pracujemy nad stroną techniczną oraz rozpoczęliśmy zatowarowanie. Niestety sklep ruszy najwcześniej po Świętach, ale myślę, że nie później niż tuż po Nowym Roku.

@Pablo siedziba w Pogwizdowie, odbiór osobisty jest możliwy, ale oczywiście po wcześniejszym umówieniu się. Sklepu stacjonarnego nie będzie.

Dziękuję za życzenia powodzenia, wsparcie duchowe na pewno się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.