Skocz do zawartości

Aukcje piwo.org // homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oficjalna informacja dotycząca HB

 

Sklep w tej formie i pod tym adresem zostanie zawieszony w działalności, a w ciągu najbliższego kwartału nie spodziewam się słodów w ofercie. Działalność w tym temacie będzie dalej prowadzona, ale w innej formie i ofercie (raczej dla początkujących piwowarów)

 

Głównym powodem mojej decyzji (ale nie jedynym) był powrót do poprzedniej firmy oraz fakt, że połowę tygodnia spędzam we Wrocławiu.

Wszystkie zamówienie z statusem "w trakcie realizacji" zostaną sfinalizowane w sobotę. Z kilkoma mamy problem surowcowy, dlatego do paczki zostanie dołożony zwrot wpłaty (proszę zwrócić uwagę na zawartość paczki i nie wyrzucić)

 

Wszystkim klientom dziękujemy serdecznie za prawie trzy letnią współpracę i jak zwykle udanych warek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim klientom dziękujemy serdecznie za prawie trzy letnią współpracę i jak zwykle udanych warek !

Również dziękuję za współpracę :mad: mam nadzieję że forum pozostanie bo jak nie to Cię znajdę :( a tak na serio jeśli były by jakieś koszty forum to daj znać na pewno się dołożę bo wiedzy tutaj multum i jest bezcenna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim klientom dziękujemy serdecznie za prawie trzy letnią współpracę i jak zwykle udanych warek !

Również dziękuję za współpracę :) mam nadzieję że forum pozostanie bo jak nie to Cię znajdę :P a tak na serio jeśli były by jakieś koszty forum to daj znać na pewno się dołożę bo wiedzy tutaj multum i jest bezcenna :)

Forum oczywiście zostanie dopóki choć jedna osoba będzie chciała warzyć piwo :) Dzięki naszym reklamodawcom serwis ma zapewnione wszystkie opłaty+backup na długi okres czasu. Nie ma powodów do jakichkolwiek obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary też sprzedał na Allegro . Może kupił jakiś browar co będzie robił piwo 3' date='5% .[/quote']

Kupił owszem, ale garnek Severina :P:)

Wrzuciłem w google severina, ale były same laski. Sorry , ale tak to jest z tymi początkującymi w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym powodem mojej decyzji (ale nie jedynym) był powrót do poprzedniej firmy oraz fakt, że połowę tygodnia spędzam we Wrocławiu.

Ekipa z Wrocławia się wzmacnia - kiedy transfer definitywny? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary też sprzedał na Allegro . Może kupił jakiś browar co będzie robił piwo 3' date='5% .[/quote']

Kupił owszem' date=' ale garnek Severina :P:)[/quote']

Wrzuciłem w google severina, ale były same laski. Sorry , ale tak to jest z tymi początkującymi w temacie.

http://www.severin.com/pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja dotycząca HB

 

...

Wszystkim klientom dziękujemy serdecznie za prawie trzy letnią współpracę i jak zwykle udanych warek !

Również Tobie Tomku dziękujemy. Twoje zestawy sprawiły, że zacieranie stało się przyjemnością a każda warka z HB była udana. Jestem ciekawy nowej formy sklepu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.