Skocz do zawartości

Aukcje piwo.org // homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Parę słów nowości.

 

Zapraszam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z

 

logo.jpg

 

To początek mojej skromnej działalności która niebawem pojawi się również pod szyldem sklepu homebrewing.pl.

Nie posiadam jeszcze szokująco wielkiej oferty, ale systematycznie będę ją powiększał i uzupełniał. Towar posiadamy na magazynie, więc czas realizacji wynosi 24h

 

Dla wszystkich osób zarejestrowanych na piwo.org i posiadające min. 5 napisanych postów promocja:

Koszt wysyłki dowolnej ilości towaru kurierem UPS to 5,99zł ( po zakupie proszę o PW z nr aukcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I co pusto w sklepiku? A tak liczyłem na słód, panie Administratorze bardzo proszę o ofertę, zwłaszcza słody! Pozdrawiam.

Będą będą :D Na allegro będą wystawiane tylko brewikty etc w sklepie pozostałe akcesoria i surowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze !! Jakoś mam wstręt do allegro, wolę osobiście, a z braku laku przez net tylko bez ideologi. Może trzeba będzie dzieciakom zafundować wycieczkę do smoka wawelskiego, a przy okazji nabyć co nieco surowca i zamienić osobiście parę słówek & wymienić się piwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć mocno przesunęły mi się dostawy już teraz zapraszam na http://www.homebrewing.pl.

Oferta będzie systematycznie powiększana. Słody i chmiele w nowym roku kalendarzowym.

 

Proszę jednocześnie o Wasze opinie na temat funkcjonowania sklepu oraz jego ergonomii. Każda uwaga jest dla mnie bardzo cenna.

 

12.12.2008 można uznać za datę otwarcia nowego sklepu dla piwowarów domowych :D :D

 

Do końca grudnia koszt wysyłki spedytorem UPS tylko 5.99!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku, że dostaję trochę maili w sprawie sklepu postanowiłem dodać nową kategorię na forum na tematy sklepowe.

http://www.piwo.org/forum/f35-Informacje-pytania-sugestie.html

http://www.piwo.org/forum/f36-Dostepnosci-towaru-zmiany-w-ofercie.html

 

Nowy dział znajdziecie zaraz nad kategorią techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Sklep homebrewing nie dość, że ma dziwaczną niepolską nazwę, to w ofercie jest popełniony ogromny błąd, gdzie do każdego zestawu słodów automatycznie dodawane są drożdze, zamiast opcji wyboru dla kupującego.

Dziękuję za uwagę.

Uwagi zupełnie nietrafione.

1. Co do nazwy to zupełnie nie rozumiem - to jest nazwa własna i koniec. Jest wiele polskich firm które nazywają się z angielska..

 

2. Taka jest idea gotowych zestawów, że są.. gotowe i kompletne. Zawierają wszystko co potrzeba odpowiednio skomponowane. Głównie dla początkujących.

 

Jeśli nie podobają Ci się drożdże w zestawie to możesz przecież samemu skomponować recepturę i zamówić wszystkie składniki wg swojego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep homebrewing nie dość' date=' że ma dziwaczną niepolską nazwę, to w ofercie jest popełniony ogromny błąd, gdzie do każdego zestawu słodów automatycznie dodawane są drożdze, zamiast opcji wyboru dla kupującego.

Dziękuję za uwagę.[/quote']

Uwagi zupełnie nietrafione.

1. Co do nazwy to zupełnie nie rozumiem - to jest nazwa własna i koniec. Jest wiele polskich firm które nazywają się z angielska..

 

2. Taka jest idea gotowych zestawów, że są.. gotowe i kompletne. Zawierają wszystko co potrzeba odpowiednio skomponowane. Głównie dla początkujących.

 

Jeśli nie podobają Ci się drożdże w zestawie to możesz przecież samemu skomponować recepturę i zamówić wszystkie składniki wg swojego uznania.

Zgadzam się z Maryushem. Możesz sam sobie skompletować składniki według swojego uznania. Nie musisz zamawiać gotowego zestawu jeśli ci nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep homebrewing nie dość, że ma dziwaczną niepolską nazwę, to w ofercie jest popełniony ogromny błąd, gdzie do każdego zestawu słodów automatycznie dodawane są drożdze, zamiast opcji wyboru dla kupującego.

Dziękuję za uwagę.

Dlaczego nie doceniasz sprawdzonych receptur, które są do nabycia w sklepie piwowarskim? Z tak małym stażem piwowara powinieneś raczej zaufać innym, niż negować coś wypróbowanego. Te zestawy są właśnie dla takich piwowarów jak Ty. Jeśli wiesz co chcesz uwarzyć to nie powinieneś mieć problemu z doborem składników osobno.

Widzę że kolega w każdym temacie w którym się wypowiada próbuje być w jakimś stopniu kontrowersyjny. Piwowarstwo niestety przede wszystkim uczy pokory i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy to zgodzę się z kolegą, bo patrząc na nią z punktu widzenia łatwości zapamiętania przez przeciętnego człowieka do najprostszych nie należy. Z drugiej strony browamator też nie jest nazwą najłatwiejszą. Z trzeciej - NAJWAŻNIEJSZEJ - strony. Zbójeckie prawo właściciela jest jedynym, które ma wpływ na tworzenie nazwy własnej firmy i to powinno zamknąć temat nazwy.

 

A drożdże w gotowych zestawach? Przypuszczam, że elroy nie będzie miał problemu by wymienić je na inne, jeśli tylko wyrazisz taką wolę. "Nasz klient, nasz pan."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek-Pasieka

Mniej wiecej zgoda, jednak nie należy używac argumentu, że " skoro browamator też jest nie za bardzo, to..."

Czasami, gdy nie ma się pomysłu można uzyć skrótu od jakiegoś zwrotu albo postarac się wymyśleć normalną polską nazwę.

 

Jeśli chodzi o drożdże, to nie chodzi o wymiane na inne, ale o mozliwośc zakupu zestawu słodów bez nich.

 

@Jejski

@ Maryusch

Ależ nie napisałem ani słowem źle o gotowych zestawach, wręcz mam o nich jak najlepsze zdanie, tylko napisałem o braku mozliwości zakupu gotowego zestawu słodów bez drożdzy.

Ja na przykład staram się tak dobierac zestawy, by na jednych drożdzach zrobić trzy albo cztery warki pod rząd -akuratnie kupując jedną saszetkę zamiast trzech lub czterech zaoszczędzam tyle co wydam na przesyłkę.

Niech kupujący decyduje, tak jak decyduje w przypadku śrutowania.

 

Najprawdopodobniej jest to też jedna z przyczyn utraty wielu klientów, także tych którzy pobieżnie porównując ceny zestawów slodów dochodzą do przekonania, że cena jest zawyżona.

Bo sztucznie jest ona zawyżona. Taki marketingowy samobój elroya.

Edytowane przez 13Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Robercie, doprawdy nie rozumiem dlaczego doczepiłeś się tak do nazwy. Mamy pełną wolność i pozwól, że każdy będzie o niej decydował. Ja wymyśliłem taką i już. Tak samo ma się do mojej strategii cenowej i marketingowej.

Mam niestety dla Ciebie złą wiadomość, bo mylisz się na całej linii. Zestawy surowców to najbardziej popularna pod względem zakupów kategoria w HB.

 

Co do drożdży - masz być może rację, jest to w sekundzie do zrobienia i nie widzę przeszkód aby to dopisać. Klient nasz Pan, a czas pokaże, czy ktoś będzie wybierał zestawy bez drożdży.

 

Z mojej strony tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie działa:

 

Info
Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.
Powrót

Poza tym, tych aukcji też nie mogę wypatrzeć. Chyba jakieś wczorajszy jestem :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to też jedna z przyczyn utraty wielu klientów, także tych którzy pobieżnie porównując ceny zestawów slodów dochodzą do przekonania, że cena jest zawyżona.

Bo sztucznie jest ona zawyżona. Taki marketingowy samobój elroya.

A skąd niby masz dane o utracie klientów? Elroy Ci się żalił na skypie? :smilies:

 

Powiem tylko tyle, że większym samobójem byłoby gdyby jakiś noob zamówił zestaw, i po skończeniu chłodzenia odkrył, że nie ma drożdży w zestawie, a on zapomniał domówić. Także spokojnie.

A nazwa dobra jak każda inna. Mnie w każdym razie pasuje.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.