Skocz do zawartości

Przelicznik wagi na szklanki


Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie "Wszystko za 5zł" Sprzedają tam różny szajs z Chin. Widziałem na wystawie, że mają wagę kuchenną.

Hmm. Zastanawiałem się kupić za 25 zł, że będzie tandeta, a za 5 zł to ja nie wiem. Może się okazać, że na szklanki będzie dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dokładniej? 5kg słodu chcesz do 1g ważyć? :|

No i wracamy do początku. Właśnie nie jest to konieczne, także i na szklanki nie wyjdzie jakoś źle. :P

 

TO nie powinien być szajs, a i wysyłka gratis

 

A jeśli chodzi o wagę jaką podałeś w linku to taką posługujemy się w pracy oraz tej firmy z mniejszą dokładnością bo ważą do 15 kg i ci powiem, że pomimo że te wagi są certyfikowane, to potrafią się tak spie....ć, że oszukują o kilkaset gram i co rok jeżdżą na przeglądy. Także może dlatego nie ufam tanim wagom, bo wiem co się dzieje nawet z certyfikowanymi.

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jeśli chodzi o wagę jaką podałeś w linku to taką posługujemy się w pracy oraz tej firmy z mniejszą dokładnością bo ważą do 15 kg i ci powiem, że pomimo że te wagi są certyfikowane, to potrafią się tak spie....ć, że oszukują o kilkaset gram i co rok jeżdżą na przeglądy. Także może dlatego nie ufam tanim wagom, bo wiem co się dzieje nawet z certyfikowanymi.

to co to za certyfikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za certyfikat?

Szczegółów to nie znam, wiem tylko że posiadają te wagi atesty, a tkj. pisałem potrafią się zepsuć. Wiadomo, zdarza się to bardzo rzadko, ale się zdarza.

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie powinien być szajs, a i wysyłka gratis

 

do 300 g to ciężko szklankę wytarować ;)

 

Ja ważę na elektronicznej do bodajże 3kg. Nawet jak mnie oszuka o kilka gramów na kilogramie, to nie robi mi to różnicy. Przy ważeniu chmielu na kilka gramów już nie oszuka, a najwyżej na miligramy. A to też nie robi mi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.