Skocz do zawartości

Raport postu, czyli link "Zgłoś"


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam taką bardzo ważną prośbę o używanie jednej z funkcjonalności forum.

Pod każdym postem widnieje link "Zgłoś" którego należy używać zawsze gdy jest potrzeba ingerencji kogoś z obsługi. Często czytając jakieś starsze posty zdarza mi się natknąć na wpisy typu "Proszę o przeniesienie do...", lub "Post do usunięcia" itp. Jeżeli nikt tego nie przeczyta z naszej trójki, sprawa jest po prostu nie załatwiona. Klikanie w to nie gryzie :)

Na tą chwilę używa tego raptem kilka osób na forum.

 

Od strony zarządzania wygląda to tak, że na górnej czarnej belce wyskakuje pomarańczowy alert, a sam moduł oprócz informacji co i gdzie należy zrobić, podaje nawet czas naszej reakcji na zgłoszenie. Mamy też tam możliwość wewnętrznej dyskusji.

Zgłoszenia mają średni czas realizacji poniżej 10 minut.

 

Naciskam na naciskanie i dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem pisać żeby przykleić ten post ale, por. Colombo mnie uprzedził. :cool: Jeśli dobrze rozumiem to lepiej ZGŁOSIĆ post w którym jest napisane "do usunięcia" choćby to zrobiło kilka osób (czego my nie wiemy) niż nie reagować? Czy raportować w przypadku wątpliwości w danym wątku? Wnioski:

Kablować

Denuncjować

Donosić

;):smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski:

Kablować

Denuncjować

Donosić

;):smilies:

 

taa,

 

uprzejmie donoszę ;) że zauważyłem że oprócz waszej trójki mamy na forum coraz więcej użytkowników którym się wydaje że jest moderatorami lub administratorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam taką bardzo ważną prośbę o używanie jednej z funkcjonalności forum.

Pod każdym postem widnieje link "Zgłoś" którego należy używać zawsze gdy jest potrzeba ingerencji kogoś z obsługi. Często czytając jakieś starsze posty zdarza mi się natknąć na wpisy typu "Proszę o przeniesienie do...", lub "Post do usunięcia" itp. Jeżeli nikt tego nie przeczyta z naszej trójki, sprawa jest po prostu nie załatwiona. Klikanie w to nie gryzie :)

Naciskam na naciskanie i dziękuję :)

 

Tak, wiem. To mój nieudolny wpis przelał tą(tę?) czarę goryczy....... :mad: .......biję się w piersi i obiecuję poprawę ;)

Edytowane przez kajtek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.