Jump to content
Raczek

Speidel Braumeister własnej konstrukcji

Recommended Posts

Witam.

 

Bardzo mnie ciekawi urządzenie Speidel Braumeisterale już jego cena już powala na kolana przynajmniej mnie i moje możliwości finansowe. Zastanawiam się czy można skonstruować coś w stylu Speidela własnymi siłami ?? na pewno koszt zrobienia takiego urządzenia byłby niższy przynajmniej tak mi się wydaję co o tym sądzicie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem jakiś czas temu na allegro coś w stylu Speidela o pojemności 50 l wraz z takim wkładem filtracyjnym sterownikiem temperatury . Jeśli jesteś zainteresowany to mam nr telefonu z tej aukcji ,można zadzwonić i zapytać 501 524 361 . Cena okolo 3000 zł tak że o wiele niższa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co wydawać sporo pieniędzy - jak większość nas piwowarów kombinuje. Jedna z tych kombinacji jest LIDLOWSKI KOCIOŁEK - na allegro aż roi się od tego typu urządzeń - które są podatne na modyfikacje. Gdzieś wyczytałem że chłopaki montowali sterowniki do regulacji temperatury i czasu. Koszt niewspółmierny do efektów. Poczytaj http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=52155 lub http://www.piwo.org/topic/748-garnek-elektryczny-z-regulacja-czasu-i-temperatury-co-sadzicie/ Chyba ze taj jak kolega z postówq wyrzej pisał wydać więcej na gotowca. Wygoda kosztuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś może przyjemność testować ten sprzęt z allegro? Szczególnie mi chodzi o jakość wykonania i utrzymanie tego w czystości (najlepiej w porównaniu do oryginału).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.