Skocz do zawartości

kajtkowe fotografowanie


kajtek99

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie nr 3 (oraz 4 i 5) są fajne :) No i z racji podobnych zainteresowań ostatnie :)

 

Dzięki. Jeszcze niedawno poważniej myślałem o astrofoto, ale trzeba mierzyć siły na zamiary.....za drogie i bardzo czasochłonne hobby jak dla mnie :/ Zostałem więc przy wizualu i kilku fotkach z projekcji okularowej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 fota ma niesamowitą kompozycję - bardzo mi się podoba. Na dwóch pierwszych balans bieli nietrafiony. Chmury również super! :) Wracaj do hobby teraz, a nie kiedyś :)

 

Hej, faktycznie te nocne fotki to takie tam 'pstrykawki'. Umieściłem ze względów patriotyzmu lokalnego :smilies: . A trójeczka faktycznie mi wyszła ponad przeciętnie- i to bez obróbki :D . Dzięki za dobre słowo :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3cie wygląda mi na Czarne obok Sosnowicy....

ale w sumie to większość bajor na naszym pojezierzu jest podobna :) ot taki brunet wieczorową porą...

zapodawaj zapodawaj kolejne... lubię sobie poooglądać :D

Edytowane przez pepo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3cie wygląda mi na Czarne obok Sosnowicy....

ale w sumie to większość bajor na naszym pojezierzu jest podobna :) ot taki brunet wieczorową porą...

zapodawaj zapodawaj kolejne... lubię sobie poooglądać :D

tak, to nasze pojezierze(Grabniak). popyram w zasobach kompa i jak znajdę coś godnego wklejenia to zapodam :cool:

 

Ostatnie dwa najlepsze. Rozumiem, że masz lunetę?

10" reflektor Newtona.....miałem :( .....z powodu kryzysu musiał zmienić właściciela :mad: ....ale obiecałem sobie, że jak tylko się odkuję to sprawię sobie jeszcze większe lustro :P

Edytowane przez kajtek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś daj spokój.....to nie ten pomost :P . Spędzam tam każdego lata kilka dni.........Większość swoich zdjęć mam niestety na negatywach....nie ma kiedy zeskanować na kompa :/ ....kilka fotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tak się doklikałem do Twoich zdjęć - i za Elroyem uważam że kotek jest obłędny, jak na zwierza doskonale oddaje moje podejście do rzeczywistości :P

natomiast oglądam pejzaże ( #3 w pierwszej serii i #7 w drugiej ) i kark mnie boli, nie wiem dlaczego na szerszym kadrze przekręcasz aparat o 2 stopnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wtedy nawet fajowa kompozycja - bo Twoje są fajowe - trochę trąca. Jak Odprostujesz w jakimś PS to zdjęcie nabierze rumieńców, szczególnie poletko z błotnistą drogą ma niesamowity klimat jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.