Jump to content
kajtek99

kajtkowe fotografowanie

Recommended Posts

kiedyś sporo czasu poświęcałem na zabawę z aparatem..... :( ....może kiedyś....... :/

post-2894-0-91297600-1330688374_thumb.jpg

post-2894-0-09038300-1330688411_thumb.jpg

post-2894-0-60545300-1330688455_thumb.jpg

post-2894-0-06260200-1330688509_thumb.jpg

post-2894-0-01753100-1330688568_thumb.jpg

post-2894-0-50268000-1330688605_thumb.jpg

post-2894-0-80884400-1330688607_thumb.jpg

3 fota ma niesamowitą kompozycję - bardzo mi się podoba. Na dwóch pierwszych balans bieli nietrafiony. Chmury również super! :) Wracaj do hobby teraz, a nie kiedyś :)

Zdjęcie nr 3 (oraz 4 i 5) są fajne :) No i z racji podobnych zainteresowań ostatnie :)

Dzięki. Jeszcze niedawno poważniej myślałem o astrofoto, ale trzeba mierzyć siły na zamiary.....za drogie i bardzo czasochłonne hobby jak dla mnie :/ Zostałem więc przy wizualu i kilku fotkach z projekcji okularowej :cool:

3 fota ma niesamowitą kompozycję - bardzo mi się podoba. Na dwóch pierwszych balans bieli nietrafiony. Chmury również super! :) Wracaj do hobby teraz, a nie kiedyś :)

Hej, faktycznie te nocne fotki to takie tam 'pstrykawki'. Umieściłem ze względów patriotyzmu lokalnego :smilies: . A trójeczka faktycznie mi wyszła ponad przeciętnie- i to bez obróbki :D . Dzięki za dobre słowo :okey:

3cie wygląda mi na Czarne obok Sosnowicy....

ale w sumie to większość bajor na naszym pojezierzu jest podobna :) ot taki brunet wieczorową porą...

zapodawaj zapodawaj kolejne... lubię sobie poooglądać :D

Edited by pepo

3cie wygląda mi na Czarne obok Sosnowicy....

ale w sumie to większość bajor na naszym pojezierzu jest podobna :) ot taki brunet wieczorową porą...

zapodawaj zapodawaj kolejne... lubię sobie poooglądać :D

tak, to nasze pojezierze(Grabniak). popyram w zasobach kompa i jak znajdę coś godnego wklejenia to zapodam :cool:

Ostatnie dwa najlepsze. Rozumiem, że masz lunetę?

10" reflektor Newtona.....miałem :( .....z powodu kryzysu musiał zmienić właściciela :mad: ....ale obiecałem sobie, że jak tylko się odkuję to sprawię sobie jeszcze większe lustro :P

Edited by kajtek99

lol

grabniak :)

no proszę...

a nawet działeczkę tam miałem.... i bajora nie poznałem :/

obczajam pomoscik..... bliżej kanału.... tego od Uściwierza

Casablanka rulez!

Piotruś daj spokój.....to nie ten pomost :P . Spędzam tam każdego lata kilka dni.........Większość swoich zdjęć mam niestety na negatywach....nie ma kiedy zeskanować na kompa :/ ....kilka fotek:

Tak się doklikałem do Twoich zdjęć - i za Elroyem uważam że kotek jest obłędny, jak na zwierza doskonale oddaje moje podejście do rzeczywistości :P

natomiast oglądam pejzaże ( #3 w pierwszej serii i #7 w drugiej ) i kark mnie boli, nie wiem dlaczego na szerszym kadrze przekręcasz aparat o 2 stopnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wtedy nawet fajowa kompozycja - bo Twoje są fajowe - trochę trąca. Jak Odprostujesz w jakimś PS to zdjęcie nabierze rumieńców, szczególnie poletko z błotnistą drogą ma niesamowity klimat jak dla mnie.

witam jeśli mówimy o fotografii to pochwalę się również zajmuję się fotografią :)

Edited by Kubuch