Skocz do zawartości

Wakacje nad morzem


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy,

 

Wybieram się z rodzinką na wakacje nad morze.

Niestety jak do tej pory nie mam szczęścia w szukaniu lokum z polecenia.

 

Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce proszę o namiary.

Szukam spokojnego, przyjaznego dla rodziny z małym dzieckiem miejsca nie koniecznie nad samym morzem (ale w zasięgu pieszego spaceru).

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nad może to warto się zastanowić czy koniecznie nad Bałtyckie... Jak nie trafisz z pogodą to szlag Cię trafi z nudów. Południowe części europy nie są dużo droższe a pogodę masz tam w pakiecie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nad może to warto się zastanowić czy koniecznie nad Bałtyckie... Jak nie trafisz z pogodą to szlag Cię trafi z nudów. Południowe części europy nie są dużo droższe a pogodę masz tam w pakiecie,

Taniej, szybciej i pewniej udałoby się pojechać nad Morze Śródziemne, ale jednak będę się upierał przy Bałtyku ;)

Niezależnie od pogody ie umiem nudzić się na wakacjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za troskę ;)

W tym wątku poszukuję odpowiedzi na pytanie "gdzie" a nie "czy", bo świadomie wybieram polskie wybrzeże Bałtyk1:cool:

 

_____________________________________________

1) Oświadczam, że jestem pełen władz umysłowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jeżdżenia nad Bałtych zniechęcił mnie dziki tłum na każdej plaży. Właściwie żeby znaleźć kawałek piasku, to trzeba było przyjść o 8 rano, bo potem można było usiąść sobie pod krzaczkiem. :(

Jak jedziesz do znanej miejscowości to tak, ale jest wiele mniejszych nie "odkrytych" W "ciepłych krajach" też sa problemy ze znalezieniem dobrego miejsca na plaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jeżdżenia nad Bałtych zniechęcił mnie dziki tłum na każdej plaży. Właściwie żeby znaleźć kawałek piasku, to trzeba było przyjść o 8 rano, bo potem można było usiąść sobie pod krzaczkiem. :(

Jeżdżę już któryś rok z rzędu do Świnoujścia i jakoś nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca na plaży :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

 

Wybieram się z rodzinką na wakacje nad morze.

Niestety jak do tej pory nie mam szczęścia w szukaniu lokum z polecenia.

 

Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce proszę o namiary.

Szukam spokojnego, przyjaznego dla rodziny z małym dzieckiem miejsca nie koniecznie nad samym morzem (ale w zasięgu pieszego spaceru).

 

Dzięki!

Cześć

Prowadze coś takiego www.osrodekprzystan1.pl.

Cisza i spokój, 1,5 km od Jastrzębiej Góry-preferowane rodziny z dziećmi.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Karwii z rodziną w zeszłym roku.Polecam te okolice,plaża czysta ,szeroka,względny spokój,w Karwii są sklepy z dobrym piwem.

Ośrodek przystań mijałem jadąc do Jastrzębiej Góry ale nie byłem na terenie.

W tym roku wybieram się w okolice Świnioujścia,Wolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te miejsca wyglądają piwnie?

 

Dziwnów/Dziwnówek w pierwszej połowie sierpnia będzie (w ograniczonym zakresie) wyposażone w piwo domowe :lol: . Poza tym zawsze jak jadę nad polskie morze )od zaopatrzenia w piwo (jak mówił krwawy hegemon) nie oczekuje wiele - i słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.