Skocz do zawartości

Panel degustacyjny 14.04 Trójmiasto


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z Pomorską Ławą Piwną organizujemy spotkanie z panelem degustacyjnym.

 

Spotkanie odbedzie sie w Pubie Polufka w Gdansku dnia 14 Kwietnia o godzinie 16

 

Wszystkich piwowarów domowych zapraszam by przynieśli swoje najlepsze wyroby, to podyskutujemy o nich.

Oczywiście wszyscy są mile widziani wszyscy miłośnicy piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się melduję na 100%, będę miał też jakieś swoje piwo, lecz niestety nowości mało - będę miał trochę tych piw co w styczniu w Duszku i może 1-2 pilsy.

Kto z Trójmiasta jeszcze się pisze? :)

Edytowane przez korko_czong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wznawiam watek, bo troszke rzeczy sie wyklarowalo.

 

Po pierwsze spotkanie odbedzie sie w Pubie Polufka w Gdansku dnia 14 Kwietnia o godzinie 16. Zaczniemy od mojego wykladu na temat brytyjskiej szkoly piwowarskiej. Opracuje jeden styl i opowiem jak go uwarzyc uzywajac roznych surowcow i drozdzy. Wraz z opisem skladu wody itd.

Jesli Marcin sie zgodzi to moze opowie nam co nieco na temat jego wypadow po egzotycznych browarach.

Pozniej rozpoczniemy Panel. Prosze chetnych na przyniesienie po dwie butelki jednego lub dwoch uwarzonych samodzielnie piw. Jesli byloby mozliwe wraz z dokladnymi parametrami i opisami na temat tych piw.

 

Po czesci bardziej oficjalnej rozpoczniemy biesiade. Tutaj jesli wszystko uda sie dopiac bedzie piwo z browaru w Gosciszewie dostepne z nalewaka, jesli nie to w stalej ofercie tego pubu jest czeski Skalak z nalewaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

no proszę jak się rozminąłem z terminem :(

 

Było jeszcze kilka innych spotkań.Ale ze względu na to, że grupa trójmiejska to nie tylko piwo.org, ale również browar.biz i okolice. Postanowiłem sklecić proste forum do dogadywania spotkań na Pomorzu. www.pomorskalawapiwna.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.