Skocz do zawartości

Ankieta o meblach - prośba o wypełnienie


adanjan

Rekomendowane odpowiedzi

Pomagam koledze pisać wniosek na dofinansowanie miejsca pracy, chce zostać stolarzem-artystą. Pod potrzeby wniosku robimy ankietę pokazującą, że nie zawsze najważniejsza jest cena i jest na rynku miejsce dla alternatywnego stolarza, który poza tym, że robi solidne, dobre meble, to jeszcze wkłada w nie trochę sztuki (rzeźbienia, ornamenty itp.). Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety, im więcej tym lepiej, może potwierdzi się, że jest na to rynek i nie zawsze cena gra najważniejszą rolę. Będę wdzięczny za wypełnienie i rozpowszechnienie ankietki.

 

http://moje-ankiety.pl/respond-20385.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło ,mam nadzieję że wypełniona ankieta pomoże koledze , sam wykuje zawód typowo artystyczny ,ciężki kawałek chleba więc życzę jak by to napisać -połamania dłuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypełniłem, bo zastanawiałem się kiedyś nad zarabianiem renowacją mebli, ale to nie dla mnie. Nie potrafiłbym robić tego na odpiernicz, a ostatnio miałem parę przykładów w pracy. Daliśmy kilka rzeczy do renowacji i dobrze zrobiono tylko krzesła. Skrzyni zegara i fisharmonii nie oddałbym klientowi w takim stanie, nawet gdybym nie miał za to wziąć pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypełnienie, całkiem fajne wyniki wychodzą, spokojnie będę mógł się nimi podeprzeć we wniosku. Jeszcze tylko kilka cyferek w biznesplanie i wniosek zostanie złożony, mam nadzieję, że się uda, bo chłop ma naprawdę talent w rękach. Wrzucę kiedyś na forum zdjęcia jego mebli, żebyście wiedzieli, że warto było wspierać tego gościa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat, bawiłem się w takie właśnie stolarstwo, ale ciężko jest się tego utrzymać, rynek coraz trudniejszy. Ale trzymam kciuki, żeby się powiodło.

Ponoć kryzys bardzo kurczy dolną i środkową półkę cenową, zaś nie ma wpływu na towary luksusowe. Tyle że trudno się w tą niszę wbić i utrzymać. Ankieta wypełniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.