Skocz do zawartości

Słodownia Malteurop - dawny Baltic Malt


zbylon

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Juniorek napisał:

Ja polecam Souflet, w marxam za 63zl ze zniżka pspd wychodzi około 57zl plus wysyłka jakieś 15zl :) 

Większe zamówienie zrobić w marxam za 250zl i darmowa wysyłka ? Malteurop póki co odpada.. 

Edytowane przez BrowarPAPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Malteurop załóży sobie konto na wysylajtaniej.pl, przesyłka będzie o 10 PLN tańsza niż to co podali :)

Kupiłem w tym tygodniu 25kg worek niesłodu na allegro, przesyłka kurierska kosztowała 16 PLN.

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tkaczu napisał:

Z taką ceną przesyłki to chyba zależało im na odejściu takich detalistów jak piwowarzy domowi.Prawie 100 zł za słód z przesyłką to żadna atrakcja.Żegnam ich czule,a miesięcznie przerabiałem ok. dwa worki.

200l piwa miesięcznie? Kupuj w hurcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yoshko napisał:

A Allegro życzliwie odstąpi od swojej prowizji. :D

 

6 godzin temu, bronek napisał:

Proponuję znieść tą zniżkę i  przenieść sklep na allegro

I chyba byłoby podobnie, prowizja allegro 10% chyba, zniżka 10% ,

fakt, że teraz coś tam sprzedający musi dopłacić do smarta, bo przecież  to kułacy i trzeba ich jechać na każdym kroku .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

Zlikwidowali problem z detalistami likwidując sprzedaż detaliczną :)

Na szczęście w Krakowie jest gdzie kupować, niestety trzeba będzie się samemu wybrać odebrać...

 

J.

 

A jak ci z własnej kasy zwrócę za  tą przesyłkę  to przestaniesz truć dupę na forum?  To tak w drodze rewanżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dziedzicpruski napisał:

 

I chyba byłoby podobnie, prowizja allegro 10% chyba, zniżka 10% ,

fakt, że teraz coś tam sprzedający musi dopłacić do smarta, bo przecież  to kułacy i trzeba ich jechać na każdym kroku .

 

Kiedyś jak się wybrało wysyłkę smart to paczka nie mogła przekroczyć 25kg, teraz waga i ilość paczek jest nieważna tzn ostatnio kupowałem 

wapno paszowe po 25kg po ~9zł za worek i nie było żadnego problemu. Czy sprzedawcy coś dopłacają do smarta to nie wiem, bo nie jestem sprzedającym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bronek napisał:

Kiedyś jak się wybrało wysyłkę smart to paczka nie mogła przekroczyć 25kg, teraz waga i ilość paczek jest nieważna tzn ostatnio kupowałem 

wapno paszowe po 25kg po ~9zł za worek i nie było żadnego problemu. Czy sprzedawcy coś dopłacają do smarta to nie wiem, bo nie jestem sprzedającym. 

To ostatnie nowości,więc będą dopłacać, znaczy my będziemy finalnie w większosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jakie to smutne... Taka duża firma i brakuje odwagi aby powiedzieć, że mamy was w d... piwowarzy domowi. Chyba łatwiej byłoby przełknąć informację o zakończeniu sprzedaży detalicznej niż takie dziecinne podchody których jesteśmy świadkami obecnie. Panie @Drejpa co Pańscy szefowie mają do powiedzenia w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka jest prawda. Nic w tym dziwnego, że firmie się nie opłaca detal. Tylko trzeba to grzecznie acz jednoznacznie powiedzieć i o tyle :)

Ludzie popłaczą chwilkę i pójdą z zamówieniami gdzie indziej, koniec świata to nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.