Skocz do zawartości

Słodownia Malteurop - dawny Baltic Malt


zbylon

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

A jak ci z własnej kasy zwrócę za ten słód to przestaniesz truć dupę na forum? ?

 

Wsadż sobie swoją kasę w cztery litery kasy mam dość nie potrzebuję twojej tu chodzi o informację jaką nie mogą mi udzielić od paru miesięcy bo coś przekombinowali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przesypywania w mniejsze pojemniki, zważyłem dzisiaj worek Pale Ale z Malteurop, kupiony 2 tygodnie temu. Data na worku to 05.08.2020, a zawartość to 25,87 kg czyściutkiego słodu Chyba należe do tych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich! Od tego roku jestem odpowiedzialny za rynek rzemieślniczy w słodowni Malteurop Polska. Jednym z moich priorytetów jest poprawa komunikacji między rynkiem rzemieślniczym a naszą słodownią.

 

Chciałbym poinformować że od teraz w każdej materii dotyczącej np. sklepu internetowego, zamówień, specyfikacji etc. pozostaję do waszej dyspozycji.

Tel. 58 300 90 43 lub email: orders@malteurop.shop.pl

 

Co do poprzednich wydarzeń lub sytuacji niestety nie mogę się odnieść, jednakże jeśli użytkownik @jac007  skontaktuję się ze mną telefonicznie lub w wiadomości prywatnej, zrekompensujemy Panu wszelkie niedogodności.

 

Informuję także że przesyłka przestała być darmowa. Aktualnie za wysyłkę worka 25kg kurierem FedEx do Państwa obowiązuje stawka 29,52zł.

Informuję że nadal obowiązuje promocja 10% na kod: zostańwdomu.

Wysyłki do klientów odbywają się we wtorki i czwartki.

 

 

Jak najszybciej postaram się przy każdym produkcie na stronie internetowej umieścić Standardową specyfikację danego typu słodu.

W najbliższym czasie, postaram się także stworzyć plik do programu BeerSmith zawierający słody które aktualnie mamy w ofercie.

 

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, zgłoszenia, proszę kierować je bezpośrednio do mnie na podane wyżej dane.

 

Pozdrawiam, Craft Sales Manager - Malteurop Polska.

Edytowane przez Drejpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne zagranie by odciągnąć popyt od niezbyt ekonomicznego kanału sprzedaży. Tak samo jak wysokie ceny za śrutowanie w słodowniach tak by nikt nie zamawiał a i tak niektóre browary zamawiają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, yoshko napisał:

Klasyczne zagranie by odciągnąć popyt od niezbyt ekonomicznego kanału sprzedaży. Tak samo jak wysokie ceny za śrutowanie w słodowniach tak by nikt nie zamawiał a i tak niektóre browary zamawiają. ;)

To nie prościej byłoby zrezygnować z detalicznej sprzedaży ?

No chyba, że to jakiś spisek  z zagranicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Drejpa napisał:

W najbliższym czasie, postaram się także stworzyć plik do programu BeerSmith zawierający słody które aktualnie mamy w ofercie.

 

Prośba również o podobny plik dla Brewtarget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zaletą tego słodu mimo wszelkich wad była jego cena z darmowa wysyłką. W tej sytuacji  nie opłaca się już kupować.

Trzeba poszukać nowego dostawcy.

Edytowane przez Slawmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Drejpa napisał:

Witam wszystkich! Od tego roku jestem odpowiedzialny za rynek rzemieślniczy w słodowni Malteurop Polska. Jednym z moich priorytetów jest poprawa komunikacji między rynkiem rzemieślniczym a naszą słodownią.

 

Chciałbym poinformować że od teraz w każdej materii dotyczącej np. sklepu internetowego, zamówień, specyfikacji etc. pozostaję do waszej dyspozycji.

Tel. 58 300 90 43 lub email: orders@malteurop.shop.pl

 

Co do poprzednich wydarzeń lub sytuacji niestety nie mogę się odnieść, jednakże jeśli użytkownik @jac007  skontaktuję się ze mną telefonicznie lub w wiadomości prywatnej, zrekompensujemy Panu wszelkie niedogodności.

 

Informuję także że przesyłka przestała być darmowa. Aktualnie za wysyłkę worka 25kg kurierem FedEx do Państwa obowiązuje stawka 29,52zł.

Informuję że nadal obowiązuje promocja 10% na kod: zostańwdomu.

Wysyłki do klientów odbywają się we wtorki i czwartki.

 

 

Jak najszybciej postaram się przy każdym produkcie na stronie internetowej umieścić Standardową specyfikację danego typu słodu.

W najbliższym czasie, postaram się także stworzyć plik do programu BeerSmith zawierający słody które aktualnie mamy w ofercie.

 

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, zgłoszenia, proszę kierować je bezpośrednio do mnie na podane wyżej dane.

 

Pozdrawiam, Craft Sales Manager - Malteurop Polska.

Nowe rządy Karola? ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Drejpa napisał:

Aktualnie za wysyłkę worka 25kg kurierem FedEx do Państwa obowiązuje stawka 29,52zł.

Ale , że jak ? zamawiam przykładowo 4 wory i płacę 118 zeta za kuriera ?

Toż to strzał w stopę z rykoszetem w kolano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.