Skocz do zawartości

Słodownia Malteurop - dawny Baltic Malt


zbylon

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Ryland napisał:

Ale jak z jakością? Jakby zajrzeć w zapiski piwowarów tu na forum spory odsetek ludzi warzy na słodach z malteurop, więc chyba nie jest źle. Sam warzę od dawna na me, w zasadzie wszystkie podstawowe mam od nich i jest git.

 

Nie chodzi o jakość tylko o brak informacji że słody mają już dwa lata dla mnie jest to towar niepełno wartościowy  to jest oszukiwanie klienta , napisałem do nich ale jak na razie mają  to   głęboko w d...e zero odzewu.

Edytowane przez jac007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 07:57, jac007 napisał:

 

Byłeś na miejscu i widziałeś to chyba słabo patrzyłeś zobacz jaką perełkę mi przysłali chyba zapomnieli naklejki zmienić .Dalej twierdzę że mają stare słody i kombinują.

 

WP_20201009_07_43_41_Pro.thumb.jpg.73553c552ae5971a094cd9327495ade2.jpg

Przerobiłem kilkadziesiąt worków od Nich ale takiej naklejki nigdy nie maiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2020 o 08:15, jac007 napisał:

 

Nie chodzi o jakość tylko o brak informacji że słody mają już dwa lata dla mnie jest to towar niepełno wartościowy  to jest oszukiwanie klienta , napisałem do nich ale jak na razie mają  to   głęboko w d...e zero odzewu.

 

Jacku, proponuje zdzwonic 58 300 90 58 albo koncowka 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jac007 napisał:

Wygląda na to że mają stare zapasy i się pozbywają

 

 

Jacku przez 5 lat byłem odpowiedzialny za magazyn, workowanie, sklep i wszystkie zwiazane z ryniekm CRAFT działania.

Wyjasnijmy sobie po kolei.

1. Słód ma 2 lata ważności w zamknietym opakowaniu. Ten nie ma dwóch lat.

2. Rotacja towarau na magazynie z racji jego wielkości nie przekracza dla słódów podstawowych  23 dni. Dłuższe okresy mają słody specjalne - słody Swaena  miały [~ 160 dni] i pszeniczny [~90]

3. IMO nie ma możliwości abyś w tym roku [śmiem twierdzić, że nawet w II półroczu 2019] dostał taki słód - obroty w okresie lockdownu i postcovidowym były przeogromne - rotacja sięgnęła nawet 12 dni.

 

Rozwiązania widzę 3.

1. Kupiłeś ten słód 2 lata temu, przykryłeś innymi i teraz po niego sięgnąłeś

2. Ktoś ci dał ten słód

3. Trolujesz. ;-)))

 

Poproszę na PW nr zamówienia - wyjaśnimy w 10 minut.

11 godzin temu, Pi0tR napisał:
11 godzin temu, anteks napisał:
Nie pamiętam czy to wszywka, nadruk czy mała naklejka
 

Potwierdzam moje wygladaja identycznie

 

Naklejka - potwierdzam autetntyczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lawnowerman napisał:

Kupiłeś ten słód 2 lata temu, przykryłeś innymi i teraz po niego sięgnąłeś

2. Ktoś ci dał ten słód

3. Trolujesz. ;-)))

 

To był mój pierwszy i zarazem ostatni zakup w tej firmie zamówienie złożone 13 września 2020 więc nie kupowałem w tej firmie 2 lata temu  nie biorę słodów niewiadomego pochodzenia   od kogoś nie troluję więc daruj sobie te bzdury. Napisałem do nich ale jakoś nie potrafią odpowiedzieć na moje pytania więc wnioskuję że coś ukrywają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ja miałem kiedyś sytuacje że dostałem po prostu worek o wadze około 20kg zamiast deklarowanego 25kg. Zadzwoniłem (odpuściłem sobie droga mailową) i sprawę wyjaśniłem, została sytuacja naprawiona, a nawet usłyszałem przepraszam. Ze swojej strony mogę powiedzieć że jeżeli zadzwonisz napewno załatwisz to krótkim i przyjemnym telefonem, nie ma co się bać ;) Ja byłem zadowolony z obrotu tej że sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Juniorek napisał:

Jacku ja miałem kiedyś sytuacje że dostałem po prostu worek o wadze około 20kg zamiast deklarowanego 25kg. Zadzwoniłem (odpuściłem sobie droga mailową) i sprawę wyjaśniłem, została sytuacja naprawiona, a nawet usłyszałem przepraszam. Ze swojej strony mogę powiedzieć że jeżeli zadzwonisz napewno załatwisz to krótkim i przyjemnym telefonem, nie ma co się bać ;) Ja byłem zadowolony z obrotu tej że sytuacji

 

Ja im zadałem proste pytanie zero odpowiedzi , jeżeli nie dostanę odpowiedzi do końca tygodnia wyślę im ten  słód i niech sobie go wsadzą nawet nie muszą mi oddawać kasy.

Insynuacje kolegi Lawnowerman są nie na miejscu ja już mam swoje lat i mam zasady w życiu a nie kombinacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jac007 napisał:

 

To był mój pierwszy i zarazem ostatni zakup w tej firmie zamówienie złożone 13 września 2020 więc nie kupowałem w tej firmie 2 lata temu  nie biorę słodów niewiadomego pochodzenia   od kogoś nie troluję więc daruj sobie te bzdury. Napisałem do nich ale jakoś nie potrafią odpowiedzieć na moje pytania więc wnioskuję że coś ukrywają.

 

Jacku nr zamowienia poprosze

 

na jaki mail napisales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jac007 napisał:

 

Ja im zadałem proste pytanie zero odpowiedzi , jeżeli nie dostanę odpowiedzi do końca tygodnia wyślę im ten  słód i niech sobie go wsadzą nawet nie muszą mi oddawać kasy.

Insynuacje kolegi Lawnowerman są nie na miejscu ja już mam swoje lat i mam zasady w życiu a nie kombinacje.

 


 

Jacku napisalem opcje z przymruzeniem oka. Wyjasnilem Ci na jak wyglada rotacja słodów. 
 

Z ciekawosci sam przetrzepie temat. Jezeli sie myliłem - przeprosze fundujac nawet nagrode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jac007 napisał:

zero odpowiedzi

No kontakt nie jest najlepszą stroną sklepu, zamówiłem w piątek, próbowałem się upewnić co do zniżki, otrzymałem jedynie automatyczne powiadomienia, w poniedziałek zaryzykowłem wpłatę pomniejszoną o 10%, jak to na forum pisano, jednak status zamówienia cały czas jest nowy. Udało mi się dziś nawet dodzwonić, ale miły pan skierował mnie na inny numer z automatyczną sekretarką...  Może problemy kadrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez stresu dostaniesz info o kurierze a na następny dzień woreczki. Kupowałem ostatnio 3 woreczki zapłaciłem ze starą stawką VAT z naliczonym rabatem covidowym. Po zmianie VAT przyszła korekta na maila na koncie zwrot nadpłaty i jeszcze korekta kurierem. Fakt na maile nie odpowiadają ale towar dochodzi a na jakość w tej cenie nie ma co narzekać. Po zmianie stawki VAT nadal cena bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WojtekGaaD napisał:

Bez stresu dostaniesz info o kurierze a na następny dzień woreczki. Kupowałem ostatnio 3 woreczki zapłaciłem ze starą stawką VAT z naliczonym rabatem covidowym. Po zmianie VAT przyszła korekta na maila na koncie zwrot nadpłaty i jeszcze korekta kurierem. Fakt na maile nie odpowiadają ale towar dochodzi a na jakość w tej cenie nie ma co narzekać. Po zmianie stawki VAT nadal cena bardzo atrakcyjna.

Nie mówię że nie, tylko potwierdzam słaby punkt pt. kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt ze słodownią czasem był utrudniony, ale to dlatego, ze pan Lawnowerman był rzeczywiscie przywalony ogromem pracy. Nie mniej, zawsze wychodziłem ze wszelkich dostaw zadowolony, a czasem z dodatkowym bonusem.

Myślę, że opisana tu sytuacja to jakis piramidalny splot nieszczęśliwych wypadków, bo moje doświadczenia z Malteurop są tylko bardzo dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.10.2020 o 23:17, WojtekGaaD napisał:

Bez stresu dostaniesz info o kurierze a na następny dzień woreczki. Kupowałem ostatnio 3 woreczki zapłaciłem ze starą stawką VAT z naliczonym rabatem covidowym. Po zmianie VAT przyszła korekta na maila na koncie zwrot nadpłaty i jeszcze korekta kurierem. Fakt na maile nie odpowiadają ale towar dochodzi a na jakość w tej cenie nie ma co narzekać. Po zmianie stawki VAT nadal cena bardzo atrakcyjna.

Żeby nie było - oczywiście mieliście rację, pomimo że nie udało mi się skontaktować słód dotarł, zniżka wliczona.

Wydajność trochę słabsza, ale w relacji do ceny i tak na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.