Skocz do zawartości

Słodownia Malteurop - dawny Baltic Malt


zbylon

Rekomendowane odpowiedzi

W rozmowie z tą Panią zapytałem o pszeniczny, skoro nie będą robić pilzeńskiego to co? Stwierdziła że robią jakieś próby z pszenicą właśnie. Myślę że strategia koncernu idzie w stronę specjalizacji mniejszych słodowni na niszowe słody, a większych na bazowe. Rynek słodów zaczyna dostrzegać zapotrzebowanie na mniej popularne acz potrzebne słody dla mniejszych specjalistycznych browarów. Jeśli dobrze myślę, to oby tak dalej.

jeśli faktycznie zaprzestaną produkcji pilzneńskiego to jak dla mnie starszna lipa, trzeba będzie sprowadzać go sobie gdzieś z kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Gdzie to jest w tym Godziszewie? to jakiś sklep ? duzo maja na miejscu jeśli to sklep?

ul.Młyńska 4 (dawny młyn), konfekcjonują słód w worki po 50kg dlatego można na miejscu kupić dowolną ilość

 

Witajcie,

 

czy to miejsce w Godziszewie jest nadal czynne? Czy macie informacje jaki jest aktualny asortyment i ceny? Bardzo bym prosił o jakiś namiar na to miejsce.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z reguły nie mam z tym problemu, ale nie potrafię się odnaleźć na ich stronie internetowej, a w zakładce kontakt jest nr telefonu do Francji :(http://pl.malteurop.com/kontakt

Arek-lin wysłałem ci PW odnośnie słodów z Malteurop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanosi się na zbiorowe zakupy :)

Czy to jest jakaś zorganizowan akcja ? :-) jeśli czyn zbiorowy może przynieść korzyści dla kolektywu to chętnie się dołączę. 50 kg bazowego słodu na pewno się nie zmarnuje.... no chyba że myszy zją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale może niech wpiszą się wszyscy chętni, zobaczymy ile tego wyjdzie:)

Ja bym wziął z 50kg pilzneńskiego plus kilka kg karmelowego, nad palonym jeszcze się zastanawiam.

Edit: w takim razie może tak zapiszę i jak ktoś jest chętny na zakupy grupowego w ciągu najbliższego miesiąca to proszę się dopisywać:

1. Pilzneński 50kg

2. Karmelowy 3kg (jeśli będzie można tak mało kupić)

Edytowane przez arek-lin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arek-lin Podziel się może tą wiedzą co ją na PW dostałeś będzie łatwiej :-) - może być również na PW

 

 

1. Pilzneński 50kg

2. Karmelowy 3kg (jeśli będzie można tak mało kupić)

3. Pilzneński 25 kg ale gdyby wychodziły przecinki może być 50kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilzneński i pszeniczny 3,50 zł/kg

karmelowy (barwa 150) 3,80 zł/kg

palony "300" i "1000" po 4,50 zł/kg

 

takie są ceny, oczywiście nieśrutowany, wielkość opakowania różna - do uzgodnienia

 

a kontakt do dostawcy też mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem na PW właśnie kontakt do dostawcy z cenami jak powyżej. Myślę, że mogę go tu zamieścić, ułatwi to wielu userom zakup słodów stamtąd właśnie:

"Eugeniusz Grygo

tel.601602672

Siedzibę ma w Godziszewie i tam ma magazyn. Czasami bywa w Gdańsku i może podrzucić zamówienie."

Ceny tak jak wyżej napisano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem na PW właśnie kontakt do dostawcy z cenami jak powyżej. Myślę, że mogę go tu zamieścić, ułatwi to wielu userom zakup słodów stamtąd właśnie:

"Eugeniusz Grygo

tel.601602672

Siedzibę ma w Godziszewie i tam ma magazyn. Czasami bywa w Gdańsku i może podrzucić zamówienie."

Ceny tak jak wyżej napisano

Do Gdyni też czasami zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gdyni też czasami zagląda...

 

jak to do Gdyni zagląda? do domu przywozi? ile za przywóz liczy sobie? cena 3,5 zł za pilzneński to chyba nie wielka rewelacja

1,5 roku temu kupowałem sam w Gdańsku, cena coś koło 2,5 zł za kg pilzneńskiego, pakowany po 100 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem telefonicznie i dowiedziałem się, że czasem pan ten jeździ do Trójmiasta i może przy okazji, podrzucić słód w okolice Obwodnicy...W Gdańsku ponoć już się słodu nie kupi..

Z tego co pamiętam pilzneński jest konfekcjonowany w workach 40 lub 50kg, ale to mogło się zmienić.

Można dogadać każdą ilość. Nawet niewielką.

Edytowane przez AG1929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arek-lin Podziel się może tą wiedzą co ją na PW dostałeś będzie łatwiej :-) - może być również na PW

 

 

1. Pilzneński 50kg

2. Karmelowy 3kg (jeśli będzie można tak mało kupić)

3. Pilzneński 25 kg ale gdyby wychodziły przecinki może być 50kg.

Ja bym brał 100kg pilsa + 5kg karmelowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.