Skocz do zawartości

III Zlot Piwo.org - luźne informacje i dyskusje


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że tak wiosennie, ale nie zastanawiałaś się nad czerwoną? Podobno czerwone są szybsze :)

"Lakier" łatwo można zmienić ;):lol: .

 

tak, ale są bardziej awaryjne i mniej piwa się mieści w bagażniku.

I chyba coś w tym jest :roll:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje oraz formularz rejestracyjny w załączniku. Zatem czas start :)

Na stronie głównej za jakiś momencik.

Gdyby coś było nie jasne, piszcie - będę robił stosowne aktualizacje.

 

Uaktualniono:

- nick w formularzu rejestracyjnym

- czcionka na Arial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

 

mam problem z pobraniem : III Zlot rejestracja.rtf

 

kod błędu: [#10170] Nie możemy znaleźć załącznika, który próbujesz zobaczyć.

 

edit: już działa

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi że nie bede mógł uczestniczyć w kolejnym zlocie "Piwo org"

termin jaki został przedstawiony dokładnie wchodzi w długi weekend majowy

który został zaplanowany dużo wcześniej , wyjeżdżam 28.04 na tydzień

życzę wszystkim udanej zabawy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista z otrzymanych na maila zgłoszeń:

 

1. Wassyl Agata, Inga

2. Elroy Aneta, Igor, Miłosz

3. Wena, 1/2 Weny

4. Zgoda

5. AgaL

6. Cyoorka

7. Gabi, Pedro, Bujager

 

W związku z pojawiającymi się różnymi pytaniami natury organizacyjnej - zbieram je przekaże do ośrodka i hurtem odpowiem w mailach i PW w czwartek/piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wybrałbym się z całą rodzinką. Niestety, cena za małe dziecko 140zł jest zaporowa. Dziecko 1,5 roczne ani nie zajmuje osobnego łóżka (bo śpi z nami), ani extra nie je (bo je z naszych talerzy), więc ta cena jest niepoważna. W sumie ten pobyt kosztowałby nas 540zł. A w zimie za pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej zapłaciliśmy <700zł za 7 dni. Bardzo mi przykro, ale nie stać nas na taki weekend :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam prawie 2 letnią córkę i wszędzie gdzie się z nią wybierałem, było za free (tzw. opcja bez świadczeń). Jeśli ktoś pobiera opłaty od dzieci <3 roku życia wyraźnie sugeruje, że takich klientów raczej sobie nie życzy - przynajmniej ja tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem, tak czy siak, ale dołączę do tematu podniesionego przez kolegów.

 

Zakładam, że w tych 140 pln za bajtla jest uwzględnione łóżko i osobna porcja "dziecięca" wyżywienia, bo jakoś nie wyobrażam sobie (hipotetycznej) sytuacji ciśnięcia się z 10-letnim łobuzem w jednym łóżku...

 

Tomek, możesz naświetlić sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że w tych 140 pln za bajtla jest uwzględnione łóżko i osobna porcja "dziecięca" wyżywienia, bo jakoś nie wyobrażam sobie (hipotetycznej) sytuacji ciśnięcia się z 10-letnim łobuzem w jednym łóżku.

Nie mam małych dzieci, ale myślę, że w cenie 140zł jest nocleg i pomniejszone porcje posiłków. Dotyczy to dzieci do lat 12.

 

A w zimie za pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej zapłaciliśmy <700zł za 7 dni.

Proszę rozwiń temat.

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 noclegów po 35zł za łózko (dwie osoby, dzidziusia nie liczyli) = 420zł (Pamiętajcie, że to zima! = trzeba ogrzać gościom całą chałupę!)

6 obiadów po ok. 18zł x2 = 220zł

Razem ~640zł i myślę że tydzień zwykłych śniadań i lichych kolacji (obiady były naprawdę obfite) zamknął się w ~700zł.

Liczę tutaj same koszty pobytu, a nie wycieczki, narty, pamiątki, paliwo na przejazd itd.

 

A tu mamy 540 za raptem dwa dni...

Stawiam sprawę jasno: 200zł/os. za ten weekend uznaję za ok., wtedy na pewno z rodzinką jedziemy, ale za roczne dziecko 140zł nie zapłacę bo to zwykłe zdzierstwo. Jak nie pasuje, że dzidzia brudzi pieluchy i produkuje więcej śmieci, to ja śmieci mogę zabrać ze sobą do domu i wyrzucić pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako ojciec dwóch małych obywateli również boleśnie to odczuwam, więc w pełni się solidaryzuję (zwłaszcza, że czasy nie łatwe). Babka mi nie odpisała, więc jutro drynknę. Jeżeli jednak temat będzie nie do przeforsowania (bo to co da się załatwić np. w agroturystyce, nie koniecznie da się u tych większych. W trakcie rozmów monitowałem na miejscu temat dwukrotnie, ale nie mając w ręce liczb, ciężko mi też niestety przyjmować określoną strategię), to jest też opcja, że w tym sezonie zlot się po prostu nie będzie. Nie ma co forsować tematów na siłę, bo to może się po prostu nie udać i organizacyjnie przewrócić.

 

Tak się też luźno zastanawiam (podyskutujmy :) ), czy taka instytucja centralnie organizowanych corocznych zjazdów ma jeszcze rację bytu. Teraz różnorakich spotkań jest coraz więcej i wciąż powstają, środowisko wewnętrznie zna się w miarę dobrze, a termin zlotu blisko sąsiaduje z dwoma dużymi imprezami (Wrocław, Żywiec). Wydaje mi się, że trzeba pomyśleć nad przeorganizowaniem formy i treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sprawa mnie dotyczy to dorzucę swoje zdanie.

 

Na początek poczekajmy co ośrodek proponuje w zamian za te 140zł. Może organizują opiekę dla dzieci w jakiś godzinach, osobne menu w zależności od wieku malucha, osobne łóżeczko/łóżko dziecięce, plac zabaw, pokój zabaw ;) .... a może po prostu nie chcą mieć hałasu w ośrodku i załatwiają to ceną :(

 

@elroy

Jeśli będzie dostatecznie dużo chętnych to niech zlot się odbędzie! Nie przejmuj się kilkoma marudami ;) (do których też niniejszym się zaliczam, czemu dałem wyraz na PW :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.