Skocz do zawartości

III Zlot Piwo.org - luźne informacje i dyskusje


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend zrobiliśmy objazd okolic zaliczając kilka ośrodków.

Najciekawszym wydaje się na ten moment wspomniany wcześniej Jodłowy Dwór. http://www.jodlowydw...om.pl/menu.html

Oglądnęliśmy ośrodek i nie ma na tym etapie zastrzeżeń. Dzisiaj, najpóźniej jutro będę miał ofertę cenową.

 

edit: W Jodłowym Dworze - możliwy termin to 27-29 kwiecień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Popatrz Erloy, wybrałeś okolice Łysej Góry i już się niektórym naszym koleżanką to podoba :lol:

Aga ile od Ciebie leci się na miotle na sabat czarownic :smilies: ?

 

A widzisz... Tomek wie jak dogodzić kobietom :)

Zajmuje mi to zwykle ok. 5 minut. Bo ja jestem nowoczesna i się teleportuję. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wspomniałem ruszamy oficjalnie od jutra, ale najważniejsze szczegóły rzecz jasna dzisiaj.

Nasz pobyt z punktu widzenia kosztowego (a działaliśmy jak mogliśmy uruchamiając nasz krakowski charakter ;) ) wygląda następująco:

Pobyt 27-29.04 - piątek (kolacja), sobota (śniadanie, obiad, kolacja), niedziela (śniadanie). W razie ładnej pogody mamy zarezerwowany oddzielną część plenerową na wieczorne posiadówki, jak brzydko - jedna cała sala tylko dla nas.

  • Osoba dorosła - 197zł 200zł za cały pobyt. (różnica 3zł wynika z faktu pierwszej wyceny z obiadem niedzielnym, z którego finalnie zrezygnowaliśmy)
  • Dzieci do lat 12 - 140zł za cały pobyt. (tutaj ośrodek ma jedną i jasną politykę i niestety nie ma zniżki dla całkiem małych maluchów)

Mamy zaklepane do 130 miejsc noclegowych w pokojach od 2-5 osób i dwóch apartamentach oraz dwa duże miejsca parkingowe.

Okolice jak i standard w ośrodku są bardzo przyjemne, dojazd szybki i mało kłopotliwy.

 

Reszta już jutro na głównej stronie.

 

Ps: info dla Admiro - gdybyście się wybierali (a mam nadzieję, że tak), to 1 sztuka brytana gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.