Skocz do zawartości

III Zlot Piwo.org - luźne informacje i dyskusje


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Po burzy mózgów podjąłem decyzję o przełożeniu imprezy na wrzesień. Frekwencja jest zbyt mała, a próba znalezienia terminu w tym momencie nie będzie szczęśliwym rozwiązaniem. Opaleni i wypoczeci spotkamy się po wakacjach. Proszę o zaufanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po burzy mózgów podjąłem decyzję o przełożeniu imprezy na wrzesień. Frekwencja jest zbyt mała, a próba znalezienia terminu w tym momencie nie będzie szczęśliwym rozwiązaniem. Opaleni i wypoczeci spotkamy się po wakacjach. Proszę o zaufanie :-)

No niestety Tomku. 2 razy zmieniałem plany. Najpierw miał być zlot chyba 21-23.04.2012, później 27-29.04.2012. Mieliśmy mieć zlot Banitów, ale ze względu na zlot piwo.org zmieniliśmy termin na wrzesień.Teraz wszystko padło i znowu ma być u Ciebie wrzesień. Przykro mi, ale my się na dzień dzisiejszy nie piszemy.

A tak właściwienie nie rozumię - jest 3 tygodnie do terminu zgłoszeń jaki podałeś i już odwołujesz zlot.

Trudno Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku...

Spójrz na cyfry o których pisałem wcześniej. Od 12.03 do 26.04 wpłynęło słownie siedem zgłoszeń.

Jeżeli na niecały miesiąc przed terminem imprezy jest taka frekwencja, to jedynym słusznym krokiem jest jej odwołnie.

Niestety nie śledzę forum banitów i nie wiem o kalendarzu zaplanowanych tam imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem,że we wrześniu nie będzie nas na zlocie piwo.org :( .Oczywiście nikt Tomku od Ciebie nie wymaga śledzenia kalendarza spotkań Banitów. Wielka szkoda,że tak to wszystko się potoczyło, ale pewnych rzeczy nie planuje się z dnia na dzień....

Ale czy termin wrześniowy jest dobry na zloty (Banici też się zastanawiają)? To się dopiero okaże .Po wakacjach ludzie będą "spłukani" z kasy, a wyprawki do szkoły i przedszkola kosztują.Nie mam już dzieci w wieku szkolnym, ale wiem, że miesiąc wrzesień nie jest miesiącem lekkim pod względem finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w ten sposób zawsze jest źle. Styczeń - bo po nowym roku. Luty - bo ferie. Marzec - bo jeszcze za zimno. Kwiecień - bo Wielkanoc. Maj - bo długi weekend i komunie. Czerwiec - bo Birofilia. Lipiec i sierpień - wakacje. Wrzesień - bo powrót do szkoły. Październik i listopad - bo już zimno. Grudzień - bo Boże Narodzenie. A jeszcze do tego inne imprezy w kalendarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.