Skocz do zawartości

III Zlot Piwo.org - luźne informacje i dyskusje


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Skromne 650 km w jedną stronę rozmawiałem z żoną jak nie będzie szkoły mieć to pewnie się zjawimy z dzieckiem :) jak nie wypali to w grodzisku na mur beton będę :D z pijakiem kuzynem :P

 

Prawie 600km też mnie lekko straszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne 650 km w jedną stronę rozmawiałem z żoną jak nie będzie szkoły mieć to pewnie się zjawimy z dzieckiem :) jak nie wypali to w grodzisku na mur beton będę :D z pijakiem kuzynem :P

Przemo nie wiem jak to liczysz i co jeszcze po drodze chcesz zobaczyć ale wydaje mi się że masz od siebie ok 500

 

Jak busa zrobicie chętnie się przyłączę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do kosztów, to co to dokładnie znaczy "w dobrych pieniądzach"? Wiadomo może ile weźmie Krynica? Żebym się zorientować czy warto czegoś noclegowego szukać w bardziej środkowej Polsce, to muszę wiedzieć o jakie mniej więcej sumy chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz czegoś na oku konkretnego (jesteś właścicielem ośrodka, albo ktoś z Twojej rodziny lub bliskich znajomych), to nie zawracaj sobie w ogóle tym głowy. Zwłaszcza, że im dalej ode mnie, tym bardziej spada na taką osobę ciężar współorganizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostyń ja tam nie wiem jak od was ale ode mnie to niecałe 500 km więc może dojedźcie te 30 km a zaoszczędzicie 120 :D . A nawiasem mówiąc chętnie bym się wybrał na takowy zlocik ale fakt odleglość spora chociaż to jeszcze da się przeskoczyć... gorzej z wolnym w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a nie lepiej by było zrobić konkurs przed zlotem? wtedy można ładnie wydrukować dyplomy, przygotować nagrody, i wieczorem zrobić oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. A tak to w czasie zlotu będzie pewien niedosyt emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a nie lepiej by było zrobić konkurs przed zlotem? wtedy można ładnie wydrukować dyplomy, przygotować nagrody, i wieczorem zrobić oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. A tak to w czasie zlotu będzie pewien niedosyt emocji.

Moim zdaniem organizowanie konkursu bez imprezy/przy imprezie towarzyszącej( zlot, giełda, warsztaty)mija sie z celem.Ile osób przybędzie na konkurs kibicować?Sędziowie, organizator i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks ja trochę rozumiem Elroya - jak konkurs jest na zlocie to komisja ma dużo piw do ocenienia i potem nie ma takiej przyjemności ze zlotu. Jaka będzie różnica czy obrady będą tydzień wcześniej czy na zlocie, dla organizacji konkursu, jeśli ogłoszenie wyników będzie podczas otwarcia zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to rozważania bardzo wstępne, to może tak, żeby wszystkim było bliżej, spotkać się w Górach Świętokrzyskich??

 

np tu http://www.centrum.scdn.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=29&Itemid=11

czy tu http://www.jodlowydwor.com.pl/menu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako scyzorowi - ten pomysł może mi się tylko podobać. :)

Choć jestem warchołem z urodzenia, to z tamtąd pochodzi moja rodzina.

Moja ciocia prowadzi gospodarstwo agroturystyczne we wsi po sąsiedzku z Wólką Milanowską, więc w razie czego podpytam się czy da się ceny jakoś negocjować etc Napewno są możliwe dodatkowe kwatery agroturystyczne dla zainteresowanych

W pobliżu sporo atrakcji turystycznych, zarówno bezpośrednio blisko (św Krzyż, Słupia), jak i w niedalekiej okolicy (Kielce, Starachowice)

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jodlowydw...om.pl/menu.html

Jestem na sobotę 25.02 umówiony z właścicielką na wizję lokalną oraz negocjacje.

 

Podejście łagodne drogą asfaltową do Świętego Krzyża w kilka minut, po drodze Gołoborze i wieża telewizyjna. Na szczycie Klasztor z relikwiami drzewa św Krzyża, minimuzeum przyklasztorne (historii klasztoru oraz paraetnograficzne misyjne) krypty -szczątki Jeremiego Wiśniowieckiego.

Po sąsiedzku w dawnym budynku więzienia duże Muzeum Przyrodnicze

Dalej wały kultowe otaczające szczyt, wczesnośredniowieczne lub starsze, zejście drogą królewską do Nowej Słupi (ok 20-30 min)

 

W samej Hucie znajduje się ośrodek- wioska tematyczna nawiązująca do życia codziennego w średniowieczu (nie byłem tam jeszcze) dla porównania w Nowej Słupi Centrum Archeologiczno- Kulturowe- rekonstrukcje zabudowań z okresu wpływów rzymskich, sąsiadujące z Muzeum Starożytnego Hutnictwa (oddział Muzeum Techniki)

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jodlowydw...om.pl/menu.html

Jestem na sobotę 25.02 umówiony z właścicielką na wizję lokalną oraz negocjacje.

 

Tomek super że podjąłeś temat. Jak to się skończy to nie istotne, ważne że jesteś otwarty na propozycje :):okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jodlowydw...om.pl/menu.html

Jestem na sobotę 25.02 umówiony z właścicielką na wizję lokalną oraz negocjacje.

 

Jakbyś pomocy potrzebował to dzwoń powinienem dać rade wyrwać się z kieratu rodzinnego ;)

Edytowane przez kaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.