Skocz do zawartości

III Zlot Piwo.org - luźne informacje i dyskusje


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Zdrój, to gdzieś w Kotlinie Kłodzkiej?

 

To byłoby zbyt piękne ;)

Impreza po raz trzeci w tym samym rejonie , mi to specjalnie nie przeszkadza bo w sumie to łajza jestem i jeżdżę gdzie bądź jeśli mi termin pasuje. :)

Ale dużo osób ma z pewnością za daleko wiec może warto byłoby pomyśleć o zmianie lokalizacji co jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana lokalizacji - teoretycznie nie ma problemu:) Tylko to nie jest taka prosta sprawa znaleźć fajne miejsce na ponad 100 osób, w rozsądnych pieniądzach i dodatkiem w postaci >500 litrów domowego trunku konsumowanego na miejscu :)

Tylko wiecie, że jak Zlot będzie na Mazurach, to mnie Ślązacy w Wiśle utopią ? :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce: Krynica Zdrój / Zawoja (z przewagą jednak na tą pierwszą lokalizację)

Ech... daleko, coraz dalej... No, nie powiem, ja też nie miałbym nic przeciwko żeby było gdzieś bliżej, ale cóż... może za rok. :)

 

Ale chwila...

Termin: 20/21/22 kwiecień

a III Konkurs o Puchar Piwo.org 28/29 IV 2012

28/29 kwiecień

To konkurs nie będzie na zlocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a III Konkurs o Puchar Piwo.org 28/29 IV 2012

 

To konkurs nie będzie na zlocie??

 

Podjąłem decyzję o wyłączeniu konkursu ze zlotu, dla dobra startujących, oceniających i samego piwa :)

"Strefa Piwa" użycza miejsca, lodówki, zaplecza, możliwości dwóch tur. Same plusy dla przeprowadzenia tam właśnie eliminacji/finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jest z południa, więc i zloty są na południu. Mnie to nie przeszkadza, wręcz bardzo chętnie przegonię bananowoza te kilkaset kilometrów. ;)

 

Obym tylko mógł przyjechać. Pod względem spraw osobistych kwiecień to będzie u mnie gorący czas i właściwie żaden termin nie pasuje mi tak na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Krynicy parę razy. Można się napić w pijalni dobrej....wody :), wiem my nie zwierzęta :P , choć różne chlorki czy inne kationy sędziowie mogą również próbować do woli.

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł ;) . Bardzo przyjazne uzdrowisko dla turytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jest z południa, więc i zloty są na południu. Mnie to nie przeszkadza, wręcz bardzo chętnie przegonię bananowoza te kilkaset kilometrów. ;)

 

To dla mnie żaden argument jeśli się ogólnopolskie forum prowadzi :). Ja też nie widzę problemu ale jak pisałem dla wielu osób odległość jest przeszkodą. A nowe twarze i napływ świeżej krwi wydaje mi się mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej optymalne miejsce jest tylko jedno ;) Dyskusja jest luźna, a ja jestem otwarty na wszelkie konkretne propozycje. Od grudnia rozglądałem się też pod dolnym śląsku, i jak już coś jest w miarę ciekawego, to ceny są zdecydowanie wyższe.

Cały czas jest też otwarty temat Zibiego, czyli Góry Sowie (też nie jest blisko). Jest też opcja czwarta, czyli znajdujemy jakaś tawernę i tam się bunkrujemy na cały weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypuszczam że Tomek jako organizator Krakus, jest bardziej obeznany w ośrodkach wypoczynkowych, uzdrowiskach czy miasteczkach w południowej Polsce, tak samo jak ja. Łatwiej zadzwonić do krajanów lub tam gdzie się już było. Jeśli macie jakieś konkretne propozycje w Wielkopolsce czy na Mazowszu w rozsądnej cenie Tomek na pewno weźmie je pod uwagę. Czekamy na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w tym roku nie ma co kombinować i zmieniać bo miejsce na pewno będzie zacne ale warto na przyszłość rozważyć. :)

Jestem za. Dopiero zacząłem przygodę z produkcją piwa, ale jak by spotkania były gdzieś bliżej (jestem z mazowieckiego) to też bym się z chęcią zjawił. Także następne spotkania można było rozważyć gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne 650 km w jedną stronę rozmawiałem z żoną jak nie będzie szkoły mieć to pewnie się zjawimy z dzieckiem :) jak nie wypali to w grodzisku na mur beton będę :D z pijakiem kuzynem :P

Edytowane przez danol148
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne 650 km w jedną stronę rozmawiałem z żoną jak nie będzie szkoły mieć to pewnie się zjawimy z dzieckiem :) jak nie wypali to w grodzisku na mur beton będę :D z pijakiem kuzynem :P

Przemo weźmiemy busa jakiegoś coby pokosztować można było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.