Skocz do zawartości

Browar Artezan


Rekomendowane odpowiedzi

A tak nawiasem mówiąc (pisząc) to kiedyś chyba można było ustawić dla kogo mają być widoczne zdjęcia itp. Chyba była opcja, żeby niezarejestrowani je mogli widzieć. Wszystko to jest chyba, bo osobiście nie mam FB, a konfigurowałem go mojej żonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, żeby zdjęcia były widoczne publicznie, żeby można je było przeglądać bez rejestrowania się na portalu. Poza tym można podawać bezpośrednie linki do zdjęć na FB, jak np.https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/323870_10151297798275618_554450617_22446769_1482112298_o.jpg (moje - teoretycznie widoczne tylko dla znajomych).

A w ogóle to nie ma się czym przejmować, bez urazy, ale zawsze się znajdzie ktoś kto nie będzie chciał fejsbuka, naszej klasy, onetu, albo będzie marudzić że format nie taki, obiektyw mógłby być lepszy, a każde zdjęcie podpisane i wpuszczone w kanał RSS...

Edytowane przez plaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link do słynnych już zdjęć. Jak tylko pojawią się nowe zdjęcia na facebooku, będę je umieszał na Picasie a link zamieszczał tutaj i na browar.biz

Zamieszczania zdjęć w galerii piwo.org i browar.biz nie planuję, bo to za duża filozofia.

https://picasaweb.google.com/118051246302799715045/BrowarArtezan?authuser=0&feat=directlink

Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez oni robia browar po to, zeby miec dobra zabawe i jezeli troche przy tym zarobia, to tym lepiej! Po co te uszczypliwosci?

Czym wiecej osob bedzie mialo do czynienia z prawdziwym piwem - tym lepiej dla nas wszystkich i branzy!

Wiecej ludzi = wyzsza 'swiadomosc piwna'.

Psioczac na Artezana, de facto wspieracie koncerny.

Amerykanie ciagle mowia: Wspierajcie swoje lokalne browary rzemieslnicze.

Dlaczego u nas tak byc nie moze, co?

Czy stworzenie profilu na FB to nachalna reklama? Czy tak trudno powstrzymac na wodzy typowo polskie zachowania? Bez przesady!

Dzięki mirogster, za wsparcie, czasami ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem Waszym wrogiem? Szczerze Wam kibicuje, jak piwowar, piwosz, a i urzędnik (na których to niektórzy wieszają psy). Nie broniłem nikomu posiadania profilu na FB, ani nie zamierzam. Uważam tylko faworyzowanie tego medium za przesadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przeciez wiadomo, ze Fejs i internet w ogole to samo ZLOOOO!!!!

To przeciez kanal medialny jakich wiele. TO MODA!! Kiedys byl (w sumie nadal jest) email. Teraz jest Fejs, sporo ludzi siedzi na G+, NK i innych 'portalach spolecznosciowych' - co w tym zlego? Nie musisz podawac prawdziwych danych i laczyc sie przez proxy, przez modem - bo twoj IP jest dla ciebie sw. gralem. W ogole po co fora internetowe i sam internet??? Jest przeciez poczta polska, prawda??

Ludzie wiecej luzu, nie napinajcie sie tak.

 

Wybrali FB - to ich sprawa i zasrane prawo do wyboru, po co sie czepiac? Co, ze pazerna korporacja? To idzcie w las w lepiankach mieszkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie się cieszyliśmy: sprawa utknęła w GUMie.

 

Historia jest ciekawa: po tym jak złożyliśmy papiery, ruszył Wielki Rządowy Projekt Przepisywania Wszystkiego Do Centralnego Komputera, i jak sie można było spodziewać, dane jednego z nas zostały przepisane błędnie. Powstała niezgodność ze złożoną dokumentacją, która jak widać jest wystarczającym powodem do zastopowania procesu zatwierdzania typu do czasu wyprostowania tego przez przedsiębiorcę.

 

Już mi k**a ręce opadają, co raz już się wydaje, że wszystko złożone, załatwione, dopieszczone, już, już będzie pieczątka, a tu takiego wała: jeszcze jedno zaświadczenie, jeszcze jedno pozwolenie, jeszcze jedno uzgodnienie, bujaj się frajerze, ucho od śledzia zobaczysz, a nie browar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie się cieszyliśmy: sprawa utknęła w GUMie.

 

Historia jest ciekawa: po tym jak złożyliśmy papiery, ruszył Wielki Rządowy Projekt Przepisywania Wszystkiego Do Centralnego Komputera, i jak sie można było spodziewać, dane jednego z nas zostały przepisane błędnie. Powstała niezgodność ze złożoną dokumentacją, która jak widać jest wystarczającym powodem do zastopowania procesu zatwierdzania typu do czasu wyprostowania tego przez przedsiębiorcę.

Kiedyś słyszałem o podobnej sprawie. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło, bo to było z 15 lat temu (chyba jakieś sprawy spadkowe itp.), a opowiadał nam to facet na wykładzie. Jakiś człowiek figurował gdzieś pod niepoprawnym nazwiskiem (bodajże w nazwisku zamiast "LL" było "L"). Oczywiście nie dało się tego zmienić w papierach, bo papiery są święte. Woził się z tym przez rok, aż wreszcie ktoś mu poradził, żeby zmienił nazwisko na to z jednym "L". I przeszło. Tak więc macie rozwiązanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto dziś przeszedł przez odbiór Sanepidu?

 

A Bowar Artezan przeszedł przez odbiór Sanepidu!!

 

HURA! HURA! HURA!

 

Jako że przechodziłem już kilka razy odbiór sanepidu - czapka z głów i wielki szacunek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Przeciskanie sie przez ucho igielne, jeszcze nigdy nie bylo tak intensywne. Zapewniamy niezapomniane emocje, wysoki poziom adrenaliny, powyrywane i jednoczesnie siwe wlosy, zdarte i poscierane kolana, zeby i paznokcie'

Jak myslicie, ktorego kraju urzedow moze byc to motto?

 

GRATULACJE!!

Co Wam jeszcze pozostalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.