Skocz do zawartości

Irish Stout - za zimno


b.dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Panie quhcik, tutaj każdy jest wyrozumiały, więc proszę się nie obawiać.

Mnie, chociaż młody jestem, również uczono w szkole, że rozpoczynając list trzeba się przywitać, a kończąc pożegnać, jednakże, forum i wpisy na nim trudno traktować jako list. Nie ma sensu utrudniać sobie życia :)

Co do polskich znaków, to proponuję trzymając klawisz "shift" wcisnąć np. "a", a wtedy wyjdzie nam literka "ą". I tak powstają polskie znaki.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam :)

Dżizas jak już chcesz kogoś uczyć to lepiej jak sam będziesz wiedział o czym mówisz!

Polskie znaki robi się przy użyciu PRAWEGO klawisza ALT

Shifty służą do wielkich liter!!!

 

Moje niedopatrzenie, macie rację :D

Sorry, poprawione, oczywiście chodziło o prawy alt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że tego pana można sobie darować. Jak już się uraczymy swoim domowym to wszyscy jestemy równi. I dzieki za porade gdzie i co należy przycisnąć. Przystając z mądrymi ludzmi, sami stajemy się mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A wracając do Stouta, jeżeli jeszcze ktoś tu zagląda, to mi może podpowie, a dokładniej chodzi mi o brzeczkę zalaną w pt. 13.12.13, ruszyła już rano dnia następnego i skończyła wczoraj z wynikiem 0-1 Blg. Moje pytanie brzmi, co dalej aby było dobrze, czy jeszcze czekamy kilka dni i butelkujemy, czy już rozlewamy, czy może musi postać około tygodnia i zlewamy w buteleczki ?? :)

Edytowane przez marki36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomiary dokonane, 2-3 dni pod rząd ok 1 Blg, Irish Stout już zabutelkowane, zakapslowane - klaruje się ;)

Teraz kolejny pomysł na warzenie, coś jasnego, może coś polecicie z Brew-kita, narazie ta forma, brak sprzętu na tą chwilę, a chęci są... :)

A może Cydr, ktoś ma jakieś doświadczenie z tym ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.