Jump to content
Sign in to follow this  
StaryBrowarKościerzyna

Stary Browar Kościerzyna poszukuje Piwowara

Recommended Posts

Jakie są wymagania?

Do kiedy deadline składania ofert?

Edited by e-prezes

Jakie są wymagania?

Doświadczenie chyba niekonieczne, wszak:
Miasto znów będzie miało swoją własną markę piwa warzonego dzięki najlepszej w świecie linii firmy Kaspar Schulz z Bawarii. Po długich poszukiwaniach Inwestor zdecydował się właśnie na tego renomowanego producenta z miasta Bamberg na południu Niemiec, który zagwarantował najwyższą jakość technologii jak i smaku oraz wrażeń estetycznych elementów linii wyeksponowanych na sali pub'u.

Doświadczenie chyba niekonieczne ...

czymś muszą się kierować przy wyborze i dobrze byłoby wiedzieć czy tylko wyglądem facjaty :)

Prezes to Ty żyjesz ? :okey::)

hehe... aż takie stary nie jestem, by mówić o mnie w czasie przeszłym ;)

Edited by e-prezes

Ech wiem prezesie, nie chciało mi się przymrużyć oka, a informacja rozbawiła mnie nieco gdy zajrzałem na stronę browaru. Ale wiadomo. Browary restauracyjne powstają dla przeciętnych klientów.

Z czego tu się śmiać. To pozytywne, że inwestor zamiast wziąć kogokolwiek, próbuje znaleźć piwowara wśród hobbystów. Jak ktoś chce rozwinąć hobby na pracę zawodową to miałby okazję zdobyć trochę doświadczenia i popracować na fajnym sprzęcie. To przesada, że KS jest najlepszy na świecie :D , ale to rzeczywiście dobry sprzęt.

Cześć :)

To pozytywne, że inwestor zamiast wziąć kogokolwiek, próbuje znaleźć piwowara wśród hobbystów.

No tak, browar w B-B robił tak samo. Nawet nie byli uprzejmi wysłać potwierdzenia że CV doszło.

Kaspar Schulz to taki Mercedes - można tam zrobić wszystko (no może po za leżakowaniem w dębowych beczkach ;)). Jakbym wygrał te 35 milionów w Lotto to bym sobie kupił taki sprzęt.

W polskich realiach, po za wyjątkami, to niestety wygląda tak, jakby tym "Mercedesem" jeżdzićw skarpetkach i sandałach.

Kaspar Schulz to taki Mercedes - można tam zrobić wszystko (no może po za leżakowaniem w dębowych beczkach ;)). Jakbym wygrał te 35 milionów w Lotto to bym sobie kupił taki sprzęt.

W polskich realiach, po za wyjątkami, to niestety wygląda tak, jakby tym "Mercedesem" jeżdzićw skarpetkach i sandałach.

A mnie taki kierowca Mercedesa może jeździć nawet i na golasa, oby warzyli ciekawe piwa ;)

A mnie taki kierowca Mercedesa może jeździć nawet i na golasa, oby warzyli ciekawe piwa ;)

Makaron nie zrozumiałeś aluzji :)

inwestor zamiast wziąć kogokolwiek, próbuje znaleźć piwowara wśród hobbystów. Jak ktoś chce rozwinąć hobby na pracę zawodową to miałby okazję zdobyć trochę doświadczenia i popracować na fajnym sprzęcie.

Znaleźli piwowara. Z doświadczeniem pracy w browarze w Polsce i na Wyspach Brytyjskich.

Szału jednak pewnie nie będzie. To nie piwowar niestety zwykle decyduje o asortymencie, ale właściciel lokalu.

Edited by MMX