Skocz do zawartości

Fejsbok, żółć w piwie itd.


Rekomendowane odpowiedzi

O jaki fajny wątek, będzie można bezkarnie bić pianę :)

Nie mam konta na fejsbóku co chwilami doprowadza mnie do wątpliwości metafizycznych czy naprawde istnieję :)

 

A piwo robi się ze szmeru kłosów jęczmienia muskających żródlaną wodę dopilnowanego przez piwowara by go przypadkiem nie spasteryzować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki fajny wątek, będzie można bezkarnie bić pianę :)

Nie mam konta na fejsbóku co chwilami doprowadza mnie do wątpliwości metafizycznych czy naprawde istnieję :)

 

A piwo robi się ze szmeru kłosów jęczmienia muskających żródlaną wodę dopilnowanego przez piwowara by go przypadkiem nie spasteryzować

 

Bo oczywiście koncerny nie specjalnie pasteryzują tylko jest to zwykły przypadek!! Piwo jest pasteryzowane jak piwowar nie dopilnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ujawnianie w internecie wszystkiego o sobie, łącznie z numerem telefonu i adresem do siebie, nie jest chyba objawem zdrowia psychicznego?

 

Ja nie ujawniłem a na FB swojego nr pin do karty, swojego nr telefonu. Od 1996 roku w sieci udostępniam swoje imię i nazwisko oraz informację o mieście z z którego pochodzę. Nigdy z tego powodu nie miałem żadnych problemów.

To tyle ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie, ale tysiące (może miliony) ludzi tak. Bo tego tego typu portale żerują na ekshibicjonizmie ludzi i ich do tego nakłaniają, a jak nie bezpośrednio one, to presja społeczna, bo to wstyd nie pochwalić się zdjęciem z wakacji pod palmą. Nie na darmo policja i inne służby, banki, windykatorzy, nawet osoby rekrutujące pracowników przeczesują te portale, bo mogą z nich dowiedzieć się dużo więcej niż oficjalnymi kanałami. Mnie to nie odpowiada, dlatego uważam to co uważam, po części z racji wykonywanego zawodu.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu. Mój kolega właśnie przez własną głupotę, NK i FB nie dostał pracy. Po tym co tam można było przeczytać sam bym go nie zatrudnił.

Osobiście nie posiadam konta na żadnym portalu tego typu, bo nie mam takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu. Mój kolega właśnie przez własną głupotę, NK i FB nie dostał pracy.

No ale co temu winne NK i FB? To trochę tak jak winić autobus bo ktoś wszedł do takiego nago i zrobił z siebie durnia.

Być może takie portale, w odróżnieniu od autobusów, nakłaniają do ekshibicjonizmu ale nie przymuszają i każdy powinien mieć swój rozum.

A jak ktoś rozumu nie ma no to jego strata.

 

Dla mnie co innego tu może być niebezpieczne. Byleby urzędnicy nie doszli do wniosku, że jak ktoś nie ma konta na FB tzn., że coś ukrywa :-).

Bo spotkałem się już z taką opinią.

 

I tak w temacie trochę ;)

http://short-jokes-quotes.com/joke/wp-content/uploads/2012/02/facebook-friend-funeral.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.