Skocz do zawartości

Logotyp dla Szczecińskiego Konkursu Piwa Domowego


bimbelt

Logotyp dla Szczecińskiego Konkursu Piwa Domowego  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który logotyp najbardziej przypadł ci to gustu?



Rekomendowane odpowiedzi

Może to mało "logowe" ale kiedyś przerobiłem znalezionego Greifa na emblemacik. Miał to być symbol mojego browaru po przeprowadzce, ale żonie się nie podoba... Więc był na etykiecie do piwa :)

 

Przypomnę że Gryfa znalazłem w sieci, żeby nie było...

post-689-0-13926900-1328982287_thumb.jpg

Edytowane przez bulipunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach przerwy postanowiłem zabrać się znów do warzenia i ... co za niespodzianka, konkurs piwowarski w Szczecinie. Szkoda, że tak mało czasu na przygotowanie. Co do logotypu - jako paprykarz zdecydowanie wskazuję na nr 5. A może jakieś nawiązanie do starych browarów ze Stettina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego miasta Stettin - jest Szczecin, Szczecinek ...

A tak na poważnie, to nawiązanie do historii jak najbardziej, ale takiej, która jest do dzisiaj żywa. Niestety browary przedwojenne to zagadka dla samych szczecinian, a co dopiero dla ludzi spoza miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat. Dziwią mnie spory o zniemczenia nazw miejscowości. W ub. roku była wielka afera w Bydgoszcz, bo na jakimś (bodaj greckim) lotnisku zamiast Bydgoszcz widniała nazwa Bromberg. Zrobiło się wielkie halo, że tak nie może być, nie wiem czy nie interweniował nawet jakiś konsul. A spójrzmy na mapy drukowane w Polsce. Wymieniać można długo, Drezno, Monachium, Lwów, Londyn, Paryż, Nowy Jork.

Niestety nadal ciąży na nas brzemię II wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękujemy wszystkim za dyskusję i przede wszystkim za pomoc w wyborze logotypu. Najwięcej głosów otrzymała wersja pierwsza i ostatnia. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ostatnią, ze względu na motyw szczeciński. Dla jasności - symbolem z logotypu jest Brama Portowa

 

pivaria_logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.