Skocz do zawartości

Witam


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Na imię mam Łukasz, mieszkam w Kielcach i mam 22 lata. W chwili obecnej studiuję na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Ekonomii. Na forum trafiłem zupełnie przypadkiem, a postanowiłem się zarejestrować, gdyż dużo można tu przeczytać, a temat piwa trochę mnie interesuje i nie ukrywam, że mam w planach kiedyś uwarzyć swoje piwo. Niestety na chwilę obecną nie pozwalają mi na to warunki, więc uznałem, że wartoby co nieco popatrzyć i "posłuchać" od bardziej doświadczonych stażem kolegów.

 

Wiedza moja w temacie jest dość znikoma i sprowadza się głównie do tego, co przeczytam. Mam więc nadzieję, że nikogo nie będzie razić moja ciemnota, oraz czasem zadawane głupie pytania.

 

Z mojej strony to wszystko.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dopiero co wysłałem PW o treści:

 

Piszę wiadomość prywatną co by nie zaśmiecać Koledze @seler wątku

 

http://www.piwo.org/membermap/ - tutaj Kolega znajdzie piwowarów z okolicy

 

http://www.piwo.org/...zy-i-spotkania/ - tu są spotkania oficjalne i mniej oficjalne, można poszperać, a nóż będzie działo się coś w okolicy

 

Nie ma czegoś takiego jak 'niedogodności lokalowe' -> źródło ciepła i garnek to podstawa :) Na początek piwo z puchy jest dobrym rozwiązaniem - instrukcja tutaj. Zawsze to jakiś początek i fanty do wymiany degustacyjnej :)

 

To tyle, o ile chodzi o pomoc z mojej strony

 

Pozdrawiam,

niewiele starszy Świder :D

 

Witamy na forum! Powodzenia :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brak czasu dobra pucha a nabawisz się wstrętu do piw ogólnie znanych(w tłumaczeniu -odkryjesz nowe smaki)później na pewno zaczniesz warzyć z zacieraniem(taka kolej rzeczy -dziecko młodzian dorosły)

Życzę samych przyjemności z odkrywania forum jak i dobrych smaków.

Pozdrowienia z Jastrzębia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.