Jump to content
Sign in to follow this  
Mikołaj

Witam

Recommended Posts

Witajcie,

Na imię mam Łukasz, mieszkam w Kielcach i mam 22 lata. W chwili obecnej studiuję na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Ekonomii. Na forum trafiłem zupełnie przypadkiem, a postanowiłem się zarejestrować, gdyż dużo można tu przeczytać, a temat piwa trochę mnie interesuje i nie ukrywam, że mam w planach kiedyś uwarzyć swoje piwo. Niestety na chwilę obecną nie pozwalają mi na to warunki, więc uznałem, że wartoby co nieco popatrzyć i "posłuchać" od bardziej doświadczonych stażem kolegów.

Wiedza moja w temacie jest dość znikoma i sprowadza się głównie do tego, co przeczytam. Mam więc nadzieję, że nikogo nie będzie razić moja ciemnota, oraz czasem zadawane głupie pytania.

Z mojej strony to wszystko.

Pozdrawiam,

Łukasz

Cześć!

Dopiero co wysłałem PW o treści:

Piszę wiadomość prywatną co by nie zaśmiecać Koledze @seler wątku

http://www.piwo.org/membermap/ - tutaj Kolega znajdzie piwowarów z okolicy

http://www.piwo.org/...zy-i-spotkania/ - tu są spotkania oficjalne i mniej oficjalne, można poszperać, a nóż będzie działo się coś w okolicy

Nie ma czegoś takiego jak 'niedogodności lokalowe' -> źródło ciepła i garnek to podstawa :) Na początek piwo z puchy jest dobrym rozwiązaniem - instrukcja tutaj. Zawsze to jakiś początek i fanty do wymiany degustacyjnej :)

To tyle, o ile chodzi o pomoc z mojej strony

Pozdrawiam,

niewiele starszy Świder :D

Witamy na forum! Powodzenia :beer:

Na brak czasu dobra pucha a nabawisz się wstrętu do piw ogólnie znanych(w tłumaczeniu -odkryjesz nowe smaki)później na pewno zaczniesz warzyć z zacieraniem(taka kolej rzeczy -dziecko młodzian dorosły)

Życzę samych przyjemności z odkrywania forum jak i dobrych smaków.

Pozdrowienia z Jastrzębia