Skocz do zawartości

Galeria - albumy użytkowników


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Większość zdjęć jest już umieszczona, problemem są uprawnienia. Galeria ma ten niuans, że jestem w stanie przekazać prawa do albumów, ale nie do fotek. Niestety nie będziecie mogli nic z takimi zdjęciami sami zrobić.

Samodzielne umieszczenie swoich zdjęć to raptem 3-4 kliknięcia, które rozwiążą problem.

 

W galeriach użytkowników są jednak miejscami baardzo stare i nie oglądane zdjęcia (nieraz są to pojedyncze fotki).

Dlatego bardzo prosiłby użytkowników, którzy chcą umieścić swoje zdjęcia o wciśnięcie "Obserwuj ten temat". Zdjęcia zostaną wysłane mailem wraz z instrukcją co należy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem pojęcie galeria? Jeśli chodzi tylko to co się znajduje w zakładce Galeria to jak dla mnie jest do pominięcia przy przeprowadzce. Użytkownicy mogą odbudować bez większej straty osobiste fotki i tu można według mnie zrobić grubą kreskę jak proponował Arek. Najbardziej martwią mnie fotki w postach bez których tracą sens i na tych mi najbardziej zależy. Jeśli jest jeszcze jakaś możliwość żeby Cię wyręczyć w pracy Tomku to jestem chętny. Wtopiłeś w niezłe gówno, orka skiba za skibą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o tą część serwisu. Ale odkreślać tego nie będę, bo wielu osobom zależało na tym, aby te zdjęcia się tam pojawiły. Na tym etapie nie jest to już problematyczne. Poza tym na niektórych fotkach wciąż jesteśmy młodzi i piękni... ;)

 

Co do zdjęć w postach, to jak łatwo zauważyć, najgorsze zostawiłem sobie a koniec. Dzięki Andrzeju za chęć pomocy. Jak nie uda mi się automatem, to mam Cię na uwadze :) Będziemy walczyć jakoś w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Finalna nie, ale szkielet mniej więcej pozostanie taki. Albumy własne najlepiej tworzyć tutaj

http://www.piwo.org/...browary-domowe/

 

Chyba, że są inne sugestie. Jako że jestem w lazarecie to bardzo proszę pisać :)

 

edit: nie odpowiedziałem precyzyjnie na Twoje pytanie. W najwyższym poziomie nie można tworzyć albumów własnych (to dla porządku). Albumy użytkowników zawsze jako podkategoria albumu globalnego. Albumy globalne oczywiście pozmieniam wedle wszelakich sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się 'pogryzło' - galeria z niektórymi avatarami?

Czy tylko u mnie wybiórczej części nie widać.

---

ed. już są wszystkie (przeładowanie stron i ponowne uruchamianie przeglądarki nie pomagało)

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tak mnie dziś naszło na wspominki i chciałem przejrzeć zdjęcia ze spotkań u Infama ale jakoś nie mogę znaleźć. :(

Na początku tego wątku jest:

Większość zdjęć jest już umieszczona, problemem są uprawnienia.

Ale w końcu nie wiem czy galerie ze starego forum nie były w ogóle przenoszone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak kiedyś znajdziesz chwilkę to możesz wrzucić - fajnie się przegląda takie stare (hehe to raptem 2-3 lata) zdjęcia. :)

A jak to generalnie miało wyglądać? Nie dało się automatycznie przenieść wszystkich? Pali licho uprawnienia... ;)

Bo coś mi się kojarzy że wrzucałem też jakieś zdjęcia z Żywca rok i 2 lata temu i też ich nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy jest możliwość tworzenia pod-galerii, tj. galerii która nie jest podpięta pod galerię główną (np Browary domowe - galerie piwowarów), tylko dalej pod konkretnym browarem (np µBrowar Staśka :))?

Brat mi zrobił parę zdjęć przy okazji warzenia setnej warki i się zastanawiam gdzie to wrzucić? Bezpośrednio do µBrowar Staśka i nie wnikać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie da. Twoja galeria w kategorii Browary domowe - galerie piwowarów jest już najniższym możliwym poziomem i subgalerii się niestety nie da. (Ponoć galeria globalnie ma zostać przebudowana, bo jej ergonomia pozostawia wiele do życzenia. Nie podano jednak jeszcze terminu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jako, że ergonomia galerii pozostawia wiele do życzenia, w najbliższych dniach (pewnie jutro) zostanie przebudowana do najprostszego możliwego drzewa

 


Galerie użytkowników
-- browar A
-- browar B
-- browar C

Imprezy piwowarskie i spotkania
-- 2007-2012
-- 2013
-- 2014
-- itd

Sprzęt, surowce, akcesoria

 

Nie będzie podziałów na imprezy, dodatkowych lat i innych subkategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Do tej pory logowałem się na forum poprzez "zaloguj z facebookiem'', chciałbym założyć sobie normalne konto na nick underoak, co bym mógł korzystać z tapatalka.

Jest taka opcja? A może takie konto już istnieje, tylko ja nie wiem gdzie je znaleźć?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.