Jump to content
Wiktor

Walne zebranie PSPD 2012 - dojazd i noclegi

Recommended Posts

no miesiąc został do zebrania, można powoli rezerwować noclegi. Fajnie by było jakby wszyscy byli w jednym hotelu wtedy są dobre warunki do pozebraniowej degustacji. W zeszłym roku mocna ekipa nocowała w Gambicie, powtarzamy ten układ w tym roku czy jest jakaś lepsza alternatywa?

Spokojnie, spokojnie. Najprawdopodobniej jutro pójdzie oficjalna informacja o planie Walnego, atrakcjach i sugerowanych noclegach.

A co z dojazdem? Wybiera się ktoś z Warszawy, lub okolic. Czy też może jedzie przez Warszawę, lub okolice?

Ja zadałem je na forum Pspd i bez odzewu. Skoro tak pytamy to może coś zorganiżyjemy?:-)

To się organizujcie i podawajcie propozycje wspólnych pokoi na mój adres jan.krysiak@pspd.org.pl

Chętnie bym pojechał ale nie chce mi się jechać samemu , może ekipa z Boguszowa G. jedzie ?

Ekipa jeszcze się nie zaciągnęła :(

... a na dodatek skład jest teraz w 50% eksportowany do kraju o bogatych tradycjach piwowarskich. :( :(

Formularz zgłoszeniowy trzeba wysłać do 04.02, czyli dzisiaj. Ponawiam apel dla stolicy i okolic - ktoś się wybiera samochodem i ma miejsce/miejsca?

Nie ma to jak załatwiać coś na ostatnią chwilę :D

Wiktor,

Ty do mnie to masz dobry dojazd bo mieszkam przy stacji Gocławek (na linii Otwockiej).

Lukasz

ps. a Góry Kalwarii to jakoś wyjątkowo nie lubię....

ps 2. Wybieram się w piątek rano

Hej,

ja jadę w sobotę rano z Krakowa i (niestety) wracam zaraz po posiedzeniu. Jak są jacyś chętni to zapraszam. Mam 3,5 miejsca ;)

Ja też będę jechać z Krakowa w sobotę rano. Wracać będę do siebie przez Kraków w niedzielę przed południem.

Można przyjąć, że będę mieć 4 miejsca, bagażnik raczej zajęty... :)

Jakby ktoś był chętny to na PW.

Co tu taka cisza ?

Zebranie PSPD 2012 jeszcze trwa ?

...jakiś meldunek z frontu by się przydał ..

jak nie wylali, to nalezy :/

stara się ,udziela jak umie ,składki opłacił, piwa sobie i innym nawarzył .... to chyba nalezy :roll:

jak nie wylali, to nalezy :/

stara się ,udziela jak umie ,składki opłacił, piwa sobie i innym nawarzył .... to chyba nalezy :roll:

Polecam forum na stronie pspd, tam zostaną opublikowane przyjęte uchwały i sprawozdania, a i relacje z części mniej oficjalnej też się pewnie znajdą :D

Walne było burzliwe, ale absolutorium przeszło ;)

Udało się odwiedzić nowy mikrobrowar w Cieszynie, i pogwarzyć z uroczą Panią Piwowar i P. Gałasiewiczem, który doglądał rozruchu.

Potem była najprzyjemniesza część - biesiada, zorganizowana wzorowo - podziękowania dla Grześka i ekipy Piwiarni Żywieckiej za profesjonalną oprawę kulinarno-kelnerską i znakomite piwa bamberskie w nieprzyzwoicie niskich cenach.

Pomieszczenie starej słodowni bardzo klimatyczne, stołów i miejsc siedzących pod dostatkiem, cisza, żadnej muzyki. można się było dosiąść do każdego kolegi i spokojnie pogadać. Ten sposób ogranizacji imprez piwowarskich powinien być wzorcem na przyszłość.