Skocz do zawartości

I Szczeciński Konkurs Piw Domowych


bimbelt

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zwycięzcom! Mojemu zielonemu trochę zabrakło do pudła i zająłem wspaniałe 4 miejsce :D

Podziękowania i uznanie dla organizatorów! Jak narazie nic nie można im zarzucić. Konkurs przeprowadzony wzorowo. Wyniki zaraz na nastepny dzień. Super. Dzięki za możliwość udziału i mam nadzieję, że zrobicie konkurs za rok! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców szczególnie dla Agi - wreście dopiołaś swego i pierwsze miejsce oraz drugie w jednym konkursie.

 

Dla mnie szkoda, że na swojej imprezie nie mogłem powiadomić o zwycięstwie żadnego uczestników imprezy - jak widać nie ma żadnej ukrytej opcji niemieckiej ;)

 

Moje gratulacje dla organizatorów, że zorganizowali fajną imrezę - Volker - super :okey:

 

Z samej ciekawości zapytuję jurorów jakie piwa wygrały w Zielonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję organizatorom oraz zwycięzcom i jednocześnie dziękuję jurorom za przyznanie zaszczytnego miejsca na podium.

 

Mam małą prośbę o poprawienie nazwiska z Ławrynowich na Ławrynowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje!

Wg. mnie konkurencja w konkretnym stylu jest bardziej wymagająca więc gratki dla Agi i pozostałych laureatów.

Moje piwo nazwałem Green Imperial, piwo chmielone amerykańskimi chmielami 15,5 Brix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje!

Wg. mnie konkurencja w konkretnym stylu jest bardziej wymagająca więc gratki dla Agi i pozostałych laureatów.

Moje piwo nazwałem Green Imperial, piwo chmielone amerykańskimi chmielami 15,5 Brix.

Przyznam szczerze że u nas w Polsce Zielone to zwykły barwiony pils. Z tego co zrozumiałem zrobiłeś AIPA i to bardzo trafiony pomysł na piwo Zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki składam przede wszystkim pirowarom, którzy przysłali swoje piwo na konkurs. Wydaje mi się, że frekfencja nawet dopisała mimo późnego ogłoszenia o konkursie. Wszystkim osobom sędziującym, którym nie zdążyłem podziękować osobiście: Wasze zdrowie! Bez was konkursu by nie było ;-)

Tymczasem zapraszam na kolejne warsztaty, a te już w sobotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie minęły dwa tygodnie od przeprowadzenia konkursu a z przyjemnością mogę potwierdzić otrzymanie paczki z dyplomem, piwami oraz bonami na zakupy w Piwodzieju i Browamatorze. Jeszcze raz gratuluję sprawnej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.