Skocz do zawartości

Skrzynki na piwo Rzeszów i okolice


skybert

Rekomendowane odpowiedzi

Namierzyłem gościa (30 km od Rzeszowa), który ma do sprzedania kilkadziesiąt skrzynek po piwie jako pozostałość po sklepie.

Skrzynki są po okocimiu i dębowym, więc wysokie.

Jest ich na pewno 40 szt ale być może więcej. Sprzedawca ceni je po 3 zł.

Kilkanaście skrzynek jest z butelkami. Butelki za 25gr.

 

Akurat zwiększam produkcję i kupowanie po jednej z marketu i jeżdżenie do znajomej pizzerii po butelki już mi się znudziło. W dodatku w marketach są po 6zł.

 

Ja sam wezmę 10 lub 16 szt.

 

Jest ktoś jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem gościa (30 km od Rzeszowa), który ma do sprzedania kilkadziesiąt skrzynek po piwie jako pozostałość po sklepie.

Skrzynki są po okocimiu i dębowym, więc wysokie.

Jest ich na pewno 40 szt ale być może więcej. Sprzedawca ceni je po 3 zł.

Kilkanaście skrzynek jest z butelkami. Butelki za 25gr.

 

Akurat zwiększam produkcję i kupowanie po jednej z marketu i jeżdżenie do znajomej pizzerii po butelki już mi się znudziło. W dodatku w marketach są po 6zł.

 

Ja sam wezmę 10 lub 16 szt.

 

Jest ktoś jeszcze chętny?

Biorę 12sztuk pustych (butelki walają mi się po piwnicy luzem, już szału dostaję)

Wczoraj miałem nawet pytać na forum czy ktoś z okolic Rzeszowa nie ma skrzynek na zbyciu :), ale pomyślałem, że zapytam się najpierw Ciebie w czwartek jak wpadnę. A tu niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wstępnie rozdzielone. Gość jeszcze coś wspominał o bączkach ale zobaczę na miejscu.

I nie wiem czy sprzeda same skrzynki bez butelek. Ja jeszcze nie wiem ile wezmę (zależy to od ich stanu) a jest 15 skrzynek z butelkami. Zadzwonię do was jak będę na miejscu.

 

Skrzynka z butelkami 8 zł, pusta 3 zł.

Dzwoniłem i umówiłem się wstępnie na jutro wieczór po odbiór. Wólka Sokołowska.

 

@Wihura, tobie pewnie braknie parę sztuk do 20. Napisz mi nr. tel na PW bo nie zapisałem chyba, a starych wiadomości nie ma.

 

@ qurakus, byliśmy na jutro umówieni ale odebrałbym wcześniej te skrzynki, nie będziesz musiał dwa razy jeździć. Może przełożymy to na piątek? Jutro nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gość będzie się upierał przy butelkach (rozumie skybert, że ty też nie chcesz butelek) może poprostu solidarnie weźmiemy po 5 skrzynek na osobę tak żeby koszty się rozłożyły ? Jeśli dla mnie kilka sztuk braknie to nic się nie dzieje, 20 sztuk potrzebuje docelowo a nie "na już".

 

skybert telefon podałem ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był chętny na 6 sztuk skrzynek - mogą być z butelkami bądź bez, a w jakiej to jest miejscowości ? w którą stronę od Rzeszowa (Tarnów,Przemyśl,Nisko,Krosno ? ) od tego będzie uzależniona ilość...

 

edit brak jednego zdania.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to już wolnych nie ma ale może zostaną te z butelkami, ale jutro się okaże,

jeśli uda mi się załatwić odpowiedni samochód to wezmę wszystko, jeśli nie to napiszę co i jak,

powyżej napisałem miejscowość, okolice Sokołowa Młp a więc na północ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.