Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2012


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie wysłałem :/

Mój barley wczoraj poszedł do kega , bo się nie nagazował :ble: ( dlatego pytałem, czy można wysłać piwo na konkurs w kegu ) :P

Stawiałem na mojego "stejka piwnego" a tu lipa .

Może wyślę jakieś kwasiżury w innych kategoriach ale zapał mi przeszedł i cycki opadły :(

...czyli " lipa"

Edytowane przez fentel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich medalistów :) Cieszę się, że mogłam do tego sukcesu troszkę się przyczynić organizując przerzut.

Chciałam wstawić pdf z całościowymi wynikami, ale niestety plik jest za duży...

Może wyślij tu: http://www.zippyshare.com/ i podaj link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzisiaj nie ma szans. Miesiąc zamykam w robocie :(

..chłe, chłe ....ja też siedzę jeszcze w papierach.

szkoda, że własna firma bo bym godzin nadliczbowych nałapał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dori nie chcę byc źle odebrany. Wielki szacun dla ludzi którzy zorganizowali przerzut piwa (Ty), odebrali dyplomy (Tieroo), czyli wyręczyli ludzi którzy mają daleko, pracują itp.itd. Jeszcze raz ukłony. Pisałem o tym wcześniej. Czuję się po prostu niedobrze z faktem, że proszę, piszę, chcę pokryć wszytkie koszty a niedostanę nawet marnej odpowiedzi. Czy to tak dużo?

Edytowane przez Giziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się dopiszę - trywialnie :-) Bawię się robieniem piwka i 5 miejsce w pszeniczniakach też mnie bardzo cieszy :-)

 

To ja sparafrazuje... bawię się robieniem piwa 9 lat i nawet kartonowe piwo mnie cieszy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, kolega wygrał i chciałby tylko powiesić swój dyplom na ścianie.

Ależ ja to rozumiem :) Tylko impreza się już rozrosła, uczestników jest sporo i jak widać ciężko to ogarnąć. Nie rozmawiałam z Tieroo, ale przypuszczam, że liczył, że jak najwięcej dyplomów rozda na Birofiliach, miał trochę przygotowań do tej imprezy, a od jej zakończenia minął dopiero tydzień, więc troszkę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kolegi Tieroo, który niestety nie odpowiada na PW.

Minął miesiąc od konkursu, a ja wciąż proszę o wysyłkę dyplomów.

Trochę to chyba niepoważne...

Tomek był organizatorem? Wysłałeś mu kasę na kopertę i znaczek? Dorotka ma rację, w przyszłym roku każdy sam sobie organizuje wysyłkę to zobaczymy ilu wystartuje :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks jak przeczytamy uważnie ze zrozumieniem to wyczytamy, że pokrywam wszelkie koszty związane z wysyłką, nawet dojazd na pocztę :cool:, tyle że przez ponad miesiąc usilnie prosząc nie dostałem info ile i na jakie konto. To tyle, a może aż tyle.

Przeprosiłem już, nie napinajmy sie więcej. Cierpliwie czekam.

pozdrawiam gorąco.

p.s. być może tak mi zależy na tym dyplomie bo to mój pierwszy konkurs i pierwszy sukces, więc ten dyplom ma dla mnie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z dyplomów i prezentów przygotowanych przez organizatorów pozostały mi 2 nazwiska.

Rendachen Marek dla piwa Rauchbier i Zach Krzysztof dla piwa AIPA

proszę o przesłanie adresów na PW

 

pozostali którzy przesłali mi adresy powinni się spodziewać kuriera w piątek

 

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.