Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2012


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko tyle. Piłem piwa z 4 kategorii poziom byl wysoki. Gratulacje !!!

Z ramienia organizatorow zostalem poproszony o odbiór wszystkich dyplomów. Najchetniej bym je wam przekazał w Żywcu. Jeżeli ktoś sie nie wybiera prosze o kontakt na PW . Jakoś zorganizujemy przekazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchetniej bym je wam przekazał w Żywcu. .

My odbierzemy dyplomy w Żywcu.Mam tylko nadzieję,że moje imię znajdzie się na dyplomie, bo na liście nagrodzonych jest tylko Michał, a piwa wystawialiśmy wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój profesor jak zwykle okazał się mistrzem :tort:

Jego uczeń fentel też znalazł się na pudle...czyli sukces podwójny :okey:

P.S .

jestem poza zasięgiem Śląskiego Oddziału PSPD , czyli sukces profesora Weny potrójny ;)

Edytowane przez fentel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja gratuluję wszystkim zwycięzcom. Wena powrócił na swój tor i to tylko może świadczyć że do Żywca może się rozkręcić.

Aga nie odpuszcza i w Żywcu będzie o niej głośno :) - czy będę miał możliwość spróbowania Twojego wędzonego?

 

ja również odbiorę w Żywcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aga nie odpuszcza i w Żywcu będzie o niej głośno :) - czy będę miał możliwość spróbowania Twojego wędzonego?

 

Obyś nie zapeszył :) i głośno będzie o mnie z powodu dobrych wyników a nie jakiegoś skandalu :D . Przywiozę wędzonego specjalnie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś nie zapeszył :) i głośno będzie o mnie z powodu dobrych wyników a nie jakiegoś skandalu :D .

Ja w Ciebie wierzę (a właściewie w Twoje piwa :beer: ) :) .

Gratulacje dla wszystkich medalistów i dla wszystkich startujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie medalistów!

Tym razem chyba Madziar będzie warzył piwo w Rożniawie. Ciekawe jak on się dogada z miejscowymi piwowarami. Oni raczej żadnym obcym językiem nie władają. Poza Ladislavem, który mówi po węgiersku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgier który wygrał mówi po węgiersku, rosyjsku i angielsku. Sporo słowaków również władao węgierski , Węgrów reprezentowała spora grupa piwowarów i nie bylo widać problemów komunikacyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich medalistów :) Cieszę się, że mogłam do tego sukcesu troszkę się przyczynić organizując przerzut.

Chciałam wstawić pdf z całościowymi wynikami, ale niestety plik jest za duży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również serdecznie dziękujemy dori. Wiem,że przygotowanie całego "przerzutu" to wcale nie była taka prosta sprawa, jak niektórzy sobie myślą.

Wielkie dzięki :beer: :beer: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie dziękuję Dori za zorganizowanie "kontrabandy przerzutowej "

Odwdzięczę się przy najbliższej okazji.

2 drugie miejsca to dla mnie ( ucznia klasy II ) niesamowity sukces :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.