Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2012


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Piwa proszę przesyłać do mnie do dania 11.05.2012. Przypominam, że termin wysyłania zgłoszeń mija 29.04.2012.

Jeszcze jedna uwaga, jeśli ktoś chce aby jego piwo wzięło udział w konkursie na najlepszy dizajn to musi dołożyć dodatkową butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Piwa już prawie gotowe do przerzutu :) Trochę się ich nazbierało, w sumie wyszło ponad 250 butelek. Dziękuję wszystkim którzy dorzucili jakieś butelki dla nas :) Zawsze to miły gest za pracę charytatywną :)

Przepraszam wszystkich którym w trybie natychmiastowym nie odpowiadałam na maile, niestety z czasem u mnie ostatnio krucho, a jeszcze miałam w między czasie wyjazdy..

Niestety jest to ostatni "przerzut" organizowany przeze mnie na taką skalę.

Trzymam kciuki za wygraną Polaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i gratuluję wszystkim.

 

Cieszę się bardzo, że mój 3 letni porter doczekał swojej chwili.

 

Dziękuję Dori jeszcze raz za dostarczenie piw! Może kiedyś uda mi się odwdzięczyć.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się naszukałem wyników! Oto link bezpośredni:

http://vysledky.veen...shs-program.php

Gratulacje wszystkim laureatom! :beer: Sporo polskich nazwisk (w końcu i moje nazwisko się tam pojawiło ;)), jednak Słowacy się bronią coraz mocniej.

Ale w porterach nie ma mocnych na Polaków. :okey:

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani

To mój pierwszy post. Siedzę tu od września i piwo również warzę od września zeszłego roku, więc jestm młokosem. Na konkurs wysłałem piwko za namową żony, patrzę a tu zoonk. Munich Dunkel 5 a Doppelbock 3. Dla mnie to szok. Chyba się napiję. Dzięki Dori za pomoc pozdrawiam wszystkich i gratuluę reszcie.

p.s. Dyplom chociaż jaki dostanę...???:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.