Skocz do zawartości

Ile litrów piwa uwarzyliśmy w roku 2012?


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będziemy sobie liczyć ile litrów piwa uwarzyliśmy w roku 2012. Liczy się tylko piwo, a nie inne trunki. Np: ja dzisiaj warzę 21L ESB. Jeżeli jutro uwarzysz piwo, dodaj do totalnej liczby, np: 20L Koźlaka, razem: 21+20=41L. Potem ktoś inny doda swoje piwo, np; 19L Porter Bałtycki, razem: 41+19=60L. Itd, itd. Zobaczymy ile litrów uwarzymy razem do końca roku 2012. Ponieważ spóźniłem się z rozpoczęciem tego tematu o 5 dni (dzisiaj jest 5-ty stycznia), wpisz tutaj też jeżeli coś uwarzyłeś od Sylvestra do dzisiaj.

 

Zaczynamy: dzisiaj warzę 21L ESB. Razem: 21L.

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... ale podajemy to co znajduje się już w butlach / KEG'u / czymkolwiek? Czy szacunkowe ilości, które podaje wzorcowany przymiar metryczny w kształcie kija?

 

A na poważnie... mam problem bo uwarzyłem już cokolwiek więcej niż 10l Irish Red (i to w Nowy Rok). Ale to może i być 12l (nie wiem jaki urząd reprezentujesz i czy przymkniesz na to oko).

 

Edit:

 

Razem: 31l

Edytowane przez Kieswy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś stout...

Ilość przybliżona, bo mam nowy, niewyskalowany fermentor ale przyjmijmy +23l.

Razem 340litrów.

 

P.S. Gdzieś chyba na hbt widziałem podobne zestawienie roczne.. :)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ilość łączna. Dodaj do niej swoje litry i podaj nową sumę. Taki licznik.

 

W takim razie edytowałem posta z wszystkimi warkami. :smilies:

Edytowane przez Holbers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.