Skocz do zawartości

2012.06.17 - III Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla wszystkich uczestników a szczególne, jak zwykle składam zwycięzcom.

Widać że zielonogórzanie mają szczęście w Świętym Mieście no i jakoś ostatnio po drodze im z Bractwem Piwnym :D

Kuli - do zobaczenia w browarze Czenstochovia :okey::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich laureatów :beer:

 

Dziękuję za gratulacje i już nie mogę się doczekać spotkania w Częstochowie przy warzeniu:)

 

@AgaL: Wysłałem go do Żywca, ale poległ w eliminacjach :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuli znowu wymiótł, a można wiedzieć które piwa przeszły eliminacje? i kiedy będą metryczki?... muszę wiedzieć co sknociłem :) na żywcu nawet eliminacji nie przeszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły. Wyniki dość zaskakujące, zwłaszcza jeśli chodzi o mojego Witbiera, który zajął w Żywcu III miejsce :D . No chyba, że butelka była wadliwa....

Wyniki różne bywają czasem mniej czasem bardziej zaskakujące ;). To jest troszkę loteria, no i trzeba wstrzelić się w gust jury. Mój pils drugi z Wrocławia nie załapał się do pierwszej piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic ja też szczerze zdziwiony jestem brak piany i wysycenia, oraz za bardzo klarowny, ja w domu chyba innego wita piłem ;) co do reszty to się trochę zgodzę brak słodkości no niestety... Ale kurde inne butelki się bardzo ładnie pienią(piana zostawała w warstwie 0,5 cm) i mają nasycenie eh no trudno za rok będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie i ojca metryczki za pilsy. Dziękujemy serdecznie. Widać pils z Wrocławia stracił dużo na formie - tu 11 miejsce. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów, no i Rafała za opracowanie metryczek.

 

Przepraszam za gafę oczywiście chodziło o Rafała Kowalczyka

Edytowane przez andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronie Bractwa Piwnego pojawiła się relacja z warzenia zwycięskiego Witbiera wg receptury Krzyśka Kuli.

Zapraszam do przeczytania i obejrzenia kilku zdjęć.

Edytowane przez pioturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na stronie Bractwa Piwnego pojawiła się informacja o premierze Wita.

Piwo już kończy dojrzewanie więc zapraszamy do odwiedzenia Browaru Czenstochovia.

Uroczyste, symboliczne odszpuntowanie pierwszej beczki piwa - 1 września. Start o 19.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.