Skocz do zawartości

Blogosfera


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Blogosfera (czyli sub forum "Piwowarskich wieści") to nowy dział na forum gdzie będą pojawiać się wpisy (a dokładnie ich wstępy) z naszych polskich blogów piwowarskich i piwnych. Spotkacie się też z dwoma nowymi użytkownikami, którzy będą tą ciężką pracę pisarską wykonywać o każdej porze dnia i nocy.

Kategorię wpisu będzie łatwo rozpoznać po nazwach użytkowników którzy ja rozpoczęli. I tak:

Pierre Celis - blogi polskich piwowarów

Michael Jackson - informacje ze świata dobrego piwa

Dodatkowo w tytule będzie zawarta zawsze nazwa blogu.

 

Mam nadzieję, że użycie tych dwóch znanych nazwisk nie będzie odebrane jako nietakt, a jedynie przybliży nam wszystkim te jakże ciekawe postacie i uchroni je od codziennego zapomnienia.

 

Wpisy pojawiać się będą stopniowo (żeby każdy mógł spokojnie zerknąć, bez nagłego przypływu postów), a sam import będzie myślę obejmował w sumie około 8-10 blogów. Przekładać się będzie to myślę na kilka tematów tygodniowo.

 

Już jutro będzie można zerknąć co ciekawego w pewnej bieszczadzkiej kuchni naszej forumowej koleżanki Agi.

 

Mam nadzieję, że będzie to fajnym ułatwieniem tak dla czytelników (wszystkie nowości w jednym miejscu) jak i autorów (grono stałych odbiorców)

 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
W dniu 30.12.2011 o 02:01, elroy napisał:

Dodatkowo w tytule będzie zawarta zawsze nazwa blogu.

 

Z jakiegoś powodu wpisy z "Kraftmagii" nie zawierają tego, wygodnego, dodatku. Jeśli to nie problem to proszę o jego dodanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.