Skocz do zawartości

Jakie piwo dzisiaj wypijesz ?


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Blond z Manufaktury piwnej-jaka manufaktura, takie piwo, Duchesse de Bourgogne-szaleństwo, Grodziskie Artezana-na razie ideał w temacie, Konstancin z dębowej beczki-dobry kierunek, warto rozwijać, Konstancin żytni-porażka niedogazowana, King of Hop-porażka przechmielona, chyba tylko Shark jest/był (oby) tak beznadziejny.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa Raciborskie (Niefiltrowane i Rżnięte) w celu sprawdzenia, czy dalej ich browary walą starymi kluczami od zażelazionej wody.

 

Werdykt?

Walą dalej.

 

A próbowałeś ich ostatniego wynalazku: Pils Raciborski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Węgrzech raczyliśmy się Fekete Demon, Borsodi Bivali, i Dreher/Borsodi normalny. Te dwa pierwsze naprawdę zacne, tamte bez rewelacji (pij, bo upał). Dziś dostałem w dobrej cenie Schnitzer Bräu German-Hirse-Premium-mam spore oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W Tesco pojawił się Krakus Mocne (zwykłego nie ma na razie, albo jakoś schowany przed ludem). W smaku mało alkoholowy, dość słodowy, goryczka lekka, nie pozostająca na języku, styl dawnego "Książecego". Pijalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś wypiłem Świąteczne Czerwony Październik z browaru Lubrów, nie warte tych pieniędzy, ale niezłe-ciekawe chmielenie przy solidnym aromacie słodowo-browaro-restauracyjnym, oraz bardzo dobre z Olimpu, Hermes, goryczka nie nachalna, a piwo lekkie i gęste; reszta piw (a mam same limitówki: Chateau, Prometeusz, Imperator bałtycki i Nowy Zwierzyniec pils) na później->Sylwester rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś próbowałem Imperatora imponujące nagazowanie i piana, mocna goryczka iglasto żywiczna. Nieźle schowany alkohol. Próbowałem też Prometeusza niezła goryczka całkiem fajny przyjemny smak ale trochę mało aromatu, pod koniec nieco mnie zmęczyło (może trzeba było uwarzyć 12 ??), co do Zwierzyńca to próbowałem jakiś czas temu całkiem przyjemne piwko pijalne, delikatna goryczka (jak na Perłę to nawet imponująca :) ), ogólnie miałem 3 butelki i dokupiłem jeszcze 5. Podsumowując największe wrażenie zrobił na mnie Imperator naprawdę mi smakował, przyjemne połączenie palonych słodów, mocy i goryczki dobrze że wlali go do małych butelek bo to piwko zdecydowanie degustacyjne i więcej osób może spróbować.

Edytowane przez Jurand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.