Skocz do zawartości

Jakie piwo dzisiaj wypijesz ?


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, może kocour samurai, może meantime ipa, może i hadcore you. jeszcze nie wiem, bo chcę te piwa próbować w osobne dni, a nie wymyśliłem kolejności

A, jeszcze jopen grodziskie koniecznie muszę spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Anderson Valley Imperial IPA :D niesamowite piwo ^^

Potwierdzam. Świetne piwo. Torpedo Sierra Nevada wymięka. Ja dziś: degustacja po 3 tyg od rozlewu Wheat IPA; 100g szyszki cascade na cichej a aromatu niewiele, goryczka troche przysłania pszenicę, ale ogólnie nie jest źle. Na lato jak będzie jak znalazł :)

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ten Świąteczny i dojść zimowy wieczór pozwoliłem sobie wypić dwa portery Wiktora z Browaru Czenstochvia. Niestety owy nabywca trzy razy nie zgłosił się po swoje piwa po wcześniejszym umówionym spotkaniu (dwa razy była to giełda w Warszawie oraz walne w Cieszynie - jedno piwo zrobiło ok 1500km) - szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypijcie też moje zdrowie..., bo nie wiem, kiedy antybiotyki, które mi zapisał Pigularz w końcu zaczną działać. Może starter trza było zrobić? Kolejny dzień o suchym pysku... :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to WIKTOR ma pecha :lol: :lol: :lol: Ja wypiłem robust portera, jeszcze trochę młody, ale może dojrzeje do czerwca. Teraz pełen poświęceń wypiję dymionego stouta.

Zdecydowanie wolę wędzone czy dymione piwa. Te portery nie były jakieś specjalnie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwówek Belg-za dużo chmielu, ale bardzo na plus, kierunek belgijski i owszem, Smoky Joe-nie ma rozczarowania, nie ma szału, aromat torfowy, a nie whisky, widoczny. Jeszcze nas czeka Bitwa o Anglię z Torunia.

 

Się doczekała. Piwo poprawne, pijalne, lekkie, smaczne. Z początku miałem wątpliwości, ale z perspektywy czasu stwierdzam, że z podniesionym czołem może stać koło Spitfire'a. Mam nadzieję, że nie była to jednorazowa warka-takie plotki słyszałem.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na przekór kłamliwej propagandzie, Śląskie Mocne. Aż dziw bierze, że mimo że w przeciwieństwie do innych bezczelnych wręcz, piwo w ogóle nie jest reklamowane i bije na głowę wszystkie standardowe koncernówki, jest traktowane po macoszemu i niedoceniane, a wręcz szkalowane pejoratywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wczoraj z okazjii Cinco De Mayo poszliśmy z żonką potańczyć salsa I merengue w lokalnym Mexican Town I tam mieli tylko Sol I Negra Modelo.

a dzisiaj spotkanie w klubie browarniczym, więc będzie piwo domowe innych piwowarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.