Jump to content
Sign in to follow this  
suenio

Pirosiarczyn po 5pln/kg

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Kupiłem 25 kg piro sodu bo tanio:) Jako, że sam takiej ilości pewno przez 5 lat nie przejem chętnie odstąpię po kosztach.

Mogę podrzucić paczkę na terenie Torunia i okolic, albo odbiór osobisty. Jeżeli się komuś opłaci mogę też wysłać jakąś pocztą polską:)

Pozdrawiam

Witam. Jak w temacie. Kupiłem 25 kg piro sodu bo tanio:) Jako, że sam takiej ilości pewno przez 5 lat nie przejem chętnie odstąpię po kosztach.

Mogę podrzucić paczkę na terenie Torunia i okolic, albo odbiór osobisty. Jeżeli się komuś opłaci mogę też wysłać jakąś pocztą polską :)

Pozdrawiam

Jestem zainteresowany kilogramem.

Jak tylko przesyłka z allegro do mnie dotrze dam znać. Wpisujcie w wątku komu ile, oraz co i jak. Dla siebie chcę zostawić ok 5kg więc 20kg do rozdysponowania.

Pozdrawiam

zapisał bym się na 1 kg jeśli jest jeszcze :)

Zakupy po 1-2 kg? Jak Wy to używacie?

Normalnie - ja daję 1-2 łyżeczki na szklankę herbaty. Ale nie mieszam bo nie lubię słodkiej :D

słusznie- już dawno odkryto że herbata robi się słodka od mieszania a nie od cukru :)

A poważnie to dobrze przechowywany pirosiarczyn się nie psuje, więc lepeij mieć kilogram za 5 zł niż kupować ciągle po trochu i płacić kilka czy wręcz kilkanaście razy więcej

Witam.

Wg liczby zamówień powinno jeszcze zostać ok 10kg do rozdysponowania, na ten moment nie mogę się skontaktować z gościem z allegro, a przesyłki jeszcze nie otrzymałem. jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że jest to spowodowane przerwą świąteczno noworoczną i jak chłop wróci z wywczasów to się ogarnie:)

Od razu jak dojdzie paczka dam znać.

Co do zużycia piro. Wolę mieć zapas w domu i nie odmierzać miarką jak złota po kilka g skoro trafiła się taka cena:)

Co do zastosowań domowych, ostatnio sterylizowałem np lodówkę w której trzymam drożdże :)

Pozdrawiam

Edit.

Dotarłem właśnie z sylwestra. Paczka czeka. Wieczorem zsumuję liczbę zamówień i podam konkrety.

Pozdrawiam.

Edit.

Proszę nie zamawiać więcej ponieważ materiału zbrakło.

Potwierdzenia wraz z przydziałem wysłane na prv..

O zakończeniu akcji poinformuję w wątku.

Ps. Uważam, że przynajmniej raz w roku ktoś powinien taką akcję pociągnąć jeżeli wszystko pójdzie sprawnie, a ceny się utrzymają:)

Edited by suenio