Skocz do zawartości

Trójmiejskie spotkania piwo.org


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znalazłby się ktoś chętny na spotkanie dnia 07.01.2012 (sobota) w Gdyni, bądź w innym miejscu w trójmieście?

 

Jeśli znalazła by się jakaś mała grupa ludzi chętnych do kontynuacji spotkań, następny razem (na wiosnę) bym zorganizował panel degustacyjny w bardziej kameralnym miejscu. Gdzie była by szansa na degustację naszych piw, przedyskutować ich zalety i wady, pogadać o stylach itd.

 

Ktoś chętny?

 

EDIT

 

Miejsce spotkania Pub Duszek ul.Gdańsk, Św. Ducha 119/121 dnia 07.01.2012 o godzinie 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmieściłem wiadomości na browar.biz również. Za kilka dni umieszczę najdogodniejsze miejscówkę. Staram się wybadać grunt najpierw skąd są potencjalni chętni.

 

PS

A potencjalnie gdzie można spotkać się w Gdańsku? Najlepiej gdzieś w miarę blisko kolejki SKM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmieściłem wiadomości na browar.biz również. Za kilka dni umieszczę najdogodniejsze miejscówkę. Staram się wybadać grunt najpierw skąd są potencjalni chętni.

 

PS

A potencjalnie gdzie można spotkać się w Gdańsku? Najlepiej gdzieś w miarę blisko kolejki SKM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kandelabry w Gdyni.

Piotr

 

Byłyby bardzo blisko, ale jak większość chętnych jest z Gdańska... została zaproponowany Pub Duszek na ul.Gdańsk, Św. Ducha 119/121 . 15 minut od SKM, czyli w miarę dogodna lokacja z w miarę dobrym piwem, gdzie póki co większość osób ma w miarę blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bring Your Own Bottle/Beer. Makaron ty na zagranicy tyle przebywasz, myślałem, że pierwszy będziesz wiedzieć ;)

 

Znalazłem ten opis na wiktionary, ale pewny na 100% nie byłem. Pozatym ja mieszkam w Szkocji, tutaj BYOB to jest oczywista oczywistość ;)

 

Może byśmy ugadali jakieś wymiany swoich produktów, ja niestety nic nie przyniosę, bo nie mam jak zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.