Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie w FF działa. W Chrome nie działa ale to może wina wersji beta.

Dostaję w konsoli JS takie informacji przy Ładowaniu strony, Kliknięciu w Edycję i kliknięciu w Anuluj:

 

 

 

Unsafe JavaScript attempt to access frame with URL
from frame with URL
. Domains, protocols and ports must match.

150

event.layerX and event.layerY are broken and deprecated in WebKit. They will be removed from the engine in the near future.

XHR finished loading: "
".

156

event.layerX and event.layerY are broken and deprecated in WebKit. They will be removed from the engine in the near future.
  • Uncaught TypeError: Cannot call method 'getData' of null

72

event.layerX and event.layerY are broken and deprecated in WebKit. They will be removed from the engine in the near future.
  • Uncaught TypeError: Cannot call method 'destroy' of null

118

event.layerX and event.layerY are broken and deprecated in WebKit. They will be removed from the engine in the near future.

XHR finished loading: "
".

22

event.layerX and event.layerY are broken and deprecated in WebKit. They will be removed from the engine in the near future.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a czy da się gdzieś ustawić ilość wyświetlanych postów na stronę jak to drzewiej :) było? Nie widzę tego w edycji profilu.

 

To była bardzo zła funkcja, patrząc z perspektywy czasu :) Zapytaj Josefika o jego spis treści :D

Ilość postów na stronę jest ustawiana odgórnie i nie jest możliwa indywidualna jej zmiana. Choć nie o to Ci chodzi, ale zwróć uwagę na fajny link który ułatwia czytanie "Wyświetl więcej tematów" widoczny na dole, z poziomu przeglądania forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

A czy nie dało by się dodać funkcji "Wyświetl więcej tematów" w oknie "Wyświetl nową zawartość"?

 

Edit:

 

I przy okazji jeszcze jedno pytanie, kiedy temat staje się gorący? Uzależnione jest to od ilości postów?

Edytowane przez skybert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest 25 wyników na strona wyszukiwania. Również jest to identyczne dla wszystkich użytkowników, ale jeżeli znajdę jakąś modyfikację dodające takie ustawienia per użytkownik to zainstaluję.

Gorący topic to temat z minimum 100 odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij ten zrzut ekranu o który prosiłem w innym wątku, to się tym zajmę :)

 

Zrzut: http://img546.images.../2893/piwow.png

Pytanie czy tak ma być czy ja mam coś pochrzanione z DPI albo czcionkami?

Tak w ogóle to chyba już się przyzwyczaiłem ;)

 

BTW, czemu mam ujemną reputację? Zrobiłem coś złego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut: http://img546.images.../2893/piwow.png Pytanie czy tak ma być czy ja mam coś pochrzanione z DPI albo czcionkami? Tak w ogóle to chyba już się przyzwyczaiłem ;)

Jeśli dobrze odczytałem problem to może masz powiększoną stronę w przeglądarce. Spróbuj Ctrl + 0, lub w opcjach zmienić powiększenie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen wygląda na poprawny, niektóre elementy są większe niż na wcześniejszym forum, więc może stąd takie wrażenie. Reputacja jest na razie zimportowana do ilości większej niż 10 punktów. Pozostałe zapewne już po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacja jest na razie zimportowana do ilości większej niż 10 punktów.

Mówisz? :) Bo ja mam dalej 0. Spoko - nie ma pośpiechu.

 

Małe pytanie o mapę piwowarów. Gdy klikam na "dodaj swoją lokalizację" to pojawia mi się ramka z pytaniem "Twoja lokalizacja:" Co mam tam wpisać? Współrzędne? W starej wersji można było chyba kliknąć na mapie i się w ten sposób zaznaczało lokalizację. Tu nie potrafię tego zrobić. Przeglądarka Firefox 8.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mapki, to wpisz tam cokolwiek :) Miasto. Miasto i ulicę, Miasto dzielnicę. Sprawdź, w razie czego można oczywiście modyfikować pozycję.

Aha... znaczy to działa jak wyszukiwarka. OK. Na szczęście całkiem dobrze mnie wyszukał, bo dalej nie wiem jak zmodyfikować pozycję. Jest możliwość edycji współrzędnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mapa jest dostępna dla użytkowników niezalogowanych? Ja bym nie podawał swojej dokładnej pozycji - wystarczy mniej więcej, kto będzie chciał to się dopyta, a dla mnie to niepotrzebne odsłanianie swoich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.