Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się kto o to zapyta pierwszy :)

Liczba postów to dość złożona sprawa, na dokładkę zerknij jaką masz podaną w profilu jako "Całość postów" :) Będzie się różniła.

 

Stare forum nie miało poprawnej opcji synchronizacji treści. Po usunięciach, lub przenosinach nie zawsze to się dobrze synchronizowało. Teraz jest na pewno ok.

 

Różnica między profilem a widokiem na forum wynika z faktu, że mogą być fora gdzie licznik postów zostanie wyłączony. Tak się stało w wątku testowym, ale że został usunięty, to forum niebawem zrobi synchronizację i liczba będzie równa.

 

Przy okazji jedna uwaga. Takie fora jak Vbullettin, czy IPB to rozwiązania również dla dużej skali i niektóre procesy, w celach zapewnienia wydajności są wykonywane w cronie (czyli z harmonogramie zadań) cyklicznie, nie koniecznie w czasie rzeczywistym. Dlatego też nie wszystkie działania są widoczne natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Nie wiem, czy w ogóle nie ma, czy ja nie widzę, bo nie mogę znaleźć żadnego odnośnika na wiki który by prowadził bezpośrednio na forum

 

Bezpośrednio do forum nie ma, ale jest link to strony głównej portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zsynchronizować kalendarz z forum z kalendarzem google??

Jeszcze tego nie próbowałem, ale powinno się dać. (format danych jest zgodny). Jak wypróbuję to dam znać.

 

A gdzie klika się aby wpisać w treść posta stopnie Blg lub Celsjusza, jak to było na starym forum. Albo jestem ślepy albo tego nie ma ;)

Nie ma, tamto to był mój pomysł :) Dodam w wolnej chwili.

 

i czy w stopkach działają emotikonki?

Nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będą kufelki pod nazwą użytkownika widoczne w każdym poście ??? Świetnie to wyglądało.

Nie wiem też dlaczego w moim profilu w zakładce tematy widnieją tylko trzy. Nie jest to wielki problem, ale w pierwszym dniu istnienia nowego forum musiałem się strasznie naszukać, aby odnaleźć swoje piwowarskie zapiski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zsynchronizować kalendarz z forum z kalendarzem google??

Można sobie pobrać kalendarz w wersji iCal i zaimportować do googlowego, ale to nie do końca synchro, ale ta opcja działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższym klikaniu brakuje mi szybkiego powrotu z wiki; jeżeli można by było dodać menu z IP.Board do wiki to byłoby super.

opcja ekonomiczna to otwieranie wiki w nowym oknie/zakładce

 

Siedzę już 20 minut i rwę głowę jak dodać zakładki do tego nowego skina w Wiki. Za chwilę wyłysieję ;) Oczywiście linki muszą być, bo źle się nawiguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.