Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzeju, na wszelki wypadek odznacz wszystkie fora jako przeczytane. Być może to z tym związane

I owszem pomogło :D .

Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Klikając "Odpowiedz" pod ostatnim postem następuje cytowanie go w nowym poście. Klikając "Cytuj" robi się to samo, tyle że z monitem o potwierdzenie. Dopiero kliknięcie w pole odpowiedzi wyświetla puste okno. Zastanawiam się czy nie lepiej by było, albo zlikwidować przycisk "Odpowiedz" , albo przypisać mu funkcję pustego okna odpowiedzi. Takie stare przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I owszem pomogło :D .

Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Klikając "Odpowiedz" pod ostatnim postem następuje cytowanie go w nowym poście. Klikając "Cytuj" robi się to samo, tyle że z monitem o potwierdzenie. Dopiero kliknięcie w pole odpowiedzi wyświetla puste okno. Zastanawiam się czy nie lepiej by było, albo zlikwidować przycisk "Odpowiedz" , albo przypisać mu funkcję pustego okna odpowiedzi. Takie stare przyzwyczajenia.

 

Przeanalizuje to jutro :) Mam dziś totalny mętlik :)

 

Nie wiem czy już ktoś pytał bo lekko sie tu motam - subskrypcja starych wątków jest?

 

Niestety zmuszony byłem (oczywiście dla dobra narodu) o zresetowanie subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacja została na dobre zastąpiona tymi strzałeczkami do oceniania posta (prawy dolny róg), czy jest w trakcie przenoszenia?

 

Edit: Doczytałem i innym temacie, już wszystko wiem :)

Edytowane przez TomX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada działania jest dokładnie taka sama z tym, że tutaj dopracowana. Ocenić można merytoryczność postu, a nie kogoś personalnie.

Ilość punktów zostanie przeniesiona, natomiast mechanizm zostanie oczywiście nowy. Jak już pisałem wcześniej, nie wykluczone, że znikną minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: nie dodaje mi postów, w sensie, w profilu mam widoczną liczbę 62 postów, a pod avatarem przy każdym poście widnieje liczba 60. Jestem wyjątkiem, czy też wszyscy tak mają? Czy tak jak było na poprzednim forum widoczni są gdzieś solenizanci? Może mam problem ze wzrokiem :D

 

Edit: Tego posta mi dodało, ale to w sumie mam 63, gdy najadę na wiadomości w profilu ;)

Edytowane przez ciafu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz coś w wątku testowym, to tam posty nie są zliczane. Różnice mogą wynikać z faktu np. przenoszenia postów oraz ich łączenia. Oprogramowanie automatycznie w nocy synchronizuje liczniki.

 

Solenizanci pokazywani są na bocznym panelu

 

forumikonka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są problemy z linkami :( prowadzą donikąd. W wątku http://www.piwo.org/...post__p__128160 link http://www.piwo.org/...=119170#p119170 . Czy to będzie poprawione, czy już tak zostanie?

 

Po opuszczeniu czatu przyciskiem wyrzuca nas do "Nowości" nie lepiej ustawić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poprzednie forum miało ten jeden poważny błąd, że umożliwiało dostęp do danej zawartości w dwojaki sposób, jeśli chodzi o wygląd linków.

Tak - te "złe" będą działały prawidłowo. Doraźnie usuń frazę "forum" z adresu i zobaczysz post. Dopiszę odpowiednią regułę do przepisywania w locie tych urli.

 

2. To jest powiązane z jedną zmienna która decyduje o tym co co zobaczysz po wpisaniu piwo.org do adresu. Nie mogę jej zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest opcja przeglądania co robią użytkownicy. Chociaż z drugiej strony to trochę przerażające że tak wszystko dokładnie widać.

 

tak z ciekawości zapytam: użytkownik Google to objaw przeglądania forum przez wyszukiwarkę?

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest opcja przeglądania co robią użytkownicy. Chociaż z drugiej strony to trochę przerażające że tak wszystko dokładnie widać.

 

tak z ciekawości zapytam: użytkownik Google to objaw przeglądania forum przez wyszukiwarkę?

Też mi się to podoba :) często tam zaglądam. Normalnie Bigbrother :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zapytam: użytkownik Google to objaw przeglądania forum przez wyszukiwarkę?

Tak, forum ma możliwość wpuszczania, lub nie określonych robotów na danych uprawnieniach.

 

Też mi się to podoba :) często tam zaglądam. Normalnie Bigbrother :D

Chyba wśród tysiąca opcji tego softu widziałem opcję wyłączenia, ale głowy sobie uciąć nie dam. Na razie niech zostanie, bo się pogubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, forum ma możliwość wpuszczania, lub nie określonych robotów na danych uprawnieniach.

 

 

Chyba wśród tysiąca opcji tego softu widziałem opcję wyłączenia, ale głowy sobie uciąć nie dam. Na razie niech zostanie, bo się pogubię :)

Nie wyłączaj, jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jest tak że niby są 2 osoby na chacie, a jak chcę wejść to dostaję komunikat że nie ma miejsca?

Bo ludzie nie używają przycisku "opuść" tylko zmieniają zakładkę i czat głupieje. Elroy może byś dodał stosowny komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że jak ktoś zamknie przeglądarkę, lub zmieni link, zamiast wcisnąć klawisz "opuść" na chacie, to serwer jakiś czas utrzymuje to połączenie jako aktywne. Zmienia licznik, lecz blokuje miejsce. Zwykle 2-5-ciu minut aktualizowany jest faktyczny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, odnośnie mojego pytania o zmianę stylu, to przetestowałem. Teraz jestem zalogowany z kompa i komórki. Na każdym mam inny styl i nie kolidują ze sobą, czyli styl jest ustawiany pod urządzenie.

Edytowane przez Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.