Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście :)

 

Z nowości: cytowanie selektywne (czyli to co się zaznaczy, ląduje do cytatu), top punktów (roboczo w stopce forum jako TOP20 http://www.piwo.org/...s&do=reputation doszlifuję niebawem). Ilość punktów widoczna też w ascetycznej formie koło ilości postów.

Doszło kilka kosmetycznych zmian, ale mało widocznych więc nie opisuję.

 

Powiadamianie o komentarzach do zdjęć w galerii niebawem. (modyfikacja realizowana na zamówienie)

 

Jak zwykle proszę o kolejne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia (nie wiem czy w tym silniku możliwa do realizacji, ale bardzo za nią lubię phpbb): ignorowanie wskazanych tematów tak, żeby nie pojawiały się na liście tematów z nieczytanymi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia (nie wiem czy w tym silniku możliwa do realizacji, ale bardzo za nią lubię phpbb): ignorowanie wskazanych tematów tak, żeby nie pojawiały się na liście tematów z nieczytanymi postami.

Popieram, temat o konkursie w Zywcu przyprawia mnie delikatnie mowiąc o ........

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was nie rozumiem, przecież nie ma przymusu wchodzić i czytać.

Tak, właśnie tak robię - nie wchodzę (brzmi jak hasło antynarkotykowe ;). Tym niemniej jeżeli mam 4 strony nieprzeczytanych wątków, bo nie byłem na forum od kilku dni, a 50% mnie nie interesuje, to wolałbym to już mieć automatycznie przefiltrowane.

Można ignorować wpisy danego użytkownika, określonej treści nie.

Na tym forum akurat takiej potrzeby nie mam, trole zanadto agresywne nie są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

A ja was nie rozumiem, przecież nie ma przymusu wchodzić i czytać.

Za chwilę każdy powycina sobie co chce jak we własnym ogródku, czemu to ma służyć?

 

Naprawdę mam Ci napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moi drodzy nie ma generalnie co dyskutować, bo nie ma opcji, aby można było ignorować posty tematy. (i nie mówię o opcjach natury technicznej) :)

Edytowane przez elroy
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moi drodzy nie ma generalnie co dyskutować, bo nie ma opcji, aby można było ignorować posty tematy. (i nie mówię o opcjach natury technicznej) :)

Tu chyba chodzi o bardziej globalną sprawę - ignorowanie tematów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od usługodawcy

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w nocy z piątku na sobotę (6-7.07.2012) przeprowadzane będą prace na naszej sieci mające na celu wymianę głównego routera, zmianę konfiguracji oraz uruchomienie drugiego łącza internetowego.

 

Prace wykonywane będą w godzinach 00:00 - 02:00 i w tym czasie mogą wystąpić krótkie przerwy w dostępie do wszystkich usług zlokalizowanych na naszych serwerach.

 

Przerwy nie powinny trwać łącznie dłużej niż kilka minut, ale z uwagi na zakres prac, należy ten okres traktować jako czas podwyższonego ryzyka.

 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cosik wpadło mi do głowy: aby w dziale "Poznajmy się" moderatorzy piwo.org zaczęli zmieniać tytuły powitań nowych piwowarów dopisując imię piwowara w nawiasach, n.p.:

- "Witam wszystkich (TomekS.)"

- "Pozdrowienia z Brzosowa (JoseLoco)"

- "Witam serdecznie (art91)"

- "Witam! (spoko_pifko)"

itd.

Pewnie nie da się "poprawić" wszystkich tytułów, może tylko kilkanaście-kilkadziesiąt nowszych, ale to by dało przykład przyszłym członkom forum i po czasie pewnie oni sami zaczną tak robić w swoich nowych postach powitaniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cosik wpadło mi do głowy: aby w dziale "Poznajmy się" moderatorzy piwo.org zaczęli zmieniać tytuły powitań nowych piwowarów dopisując imię piwowara w nawiasach, n.p.:

- "Witam wszystkich (TomekS.)"

- "Pozdrowienia z Brzosowa (JoseLoco)"

- "Witam serdecznie (art91)"

- "Witam! (spoko_pifko)"

itd.

Pewnie nie da się "poprawić" wszystkich tytułów, może tylko kilkanaście-kilkadziesiąt nowszych, ale to by dało przykład przyszłym członkom forum i po czasie pewnie oni sami zaczną tak robić w swoich nowych postach powitaniowych.

 

Ale przeciez jest autor postu, tuz pod nazwa watku?

 

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś link po prawej części głównego menu "Wyświetl nowe posty" zastąpił "Wyświetl nową zawartość" i będzie zawsze, bez względu na jakiej części serwisu się przebywa, przedstawiał nowe posty na forum. Zmiana ta jest podyktowana uproszczeniem poruszania się po stronie, oraz szybszym dostępem do nowych tematów i postów na forum dyskusyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w tematach w których jest ankieta, po każdym wypełnieniu tej ankiety przez kogoś, pokazuje mi ten temat jako nie przeczytany, pomimo tego, że nie pojawił się tam żaden nowy post. Może lepiej by było, gdyby granatowe kropki wyskakiwały tylko wtedy, gdy pojawiają się nowe posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy można jakoś wyświetlić/wyszukać ostatnio dodane komentarze w danej galerii? Lub też ew. posortować tak żeby były zdjęcia w kolejności od ostatnio dodanego komentarza?

Mam wrażenie że kiedyś to było, ale nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukać możesz w galerii, jak oczywiście pamiętasz jakąś frazę z komentarza (odznacz na dole pole: komentarze), tutaj http://www.piwo.org/index.php?app=core&module=search&search_in=gallery

 

Ew można wejść w daną kategorię, http://www.piwo.org/gallery/category/11-edycja-2012/page__sort_key__idate__sort_order__desc i posortować po ilości komentarzy. Nie ma ich za wiele, więc powinno się udać.

 

Galeria ogólnie przeszła upgrade do najnowszej wersji dwa dni temu - napiszę w osobnym temacie co się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.